Anasayfa » Ana Manşet » BABADAĞLI ÇOCUKLAR MÜZİĞE DOYDU

BABADAĞLI ÇOCUKLAR MÜZİĞE DOYDU

Denizli Rotary Kulübü’nün “Güzel Sanatları İlçelere Taşıyoruz” projesinin ikinci durağı Babadağ’da gerçekleşti. İlçe Kapalı Spor Salonu’nu tıklım tıklım dolaran Babadağlı öğrenciler, konser sonunda sanatçıları dakikalarca ayakta alkışladılar.

Denizli Rotary Kulübü’nün Milli Eğitim Müdürlüğü ve Hakkı Dereköylü Güzel Sanatlar Lisesi ile ortaklaşa gerçekleştirdiği Denizli Sanayi Odası’nın ve sponsor katkılarıyla yürütülen “Güzel Sanatları İlçelere Taşıyoruz” projesi seyirciden tam not aldı.

CANLI RESİM PERFORMANSI BÜYÜLEDİ

Babadağ Kaymakamı Tevfik Kumbasar ve Babadağ Belediye Başkanı Salim Demirezen ve BASİAD Başkanı Selim Kasapoğlu’nun katkı verdiği etkinlikte, kapalı spor salonunu tıklım tıklım dolduran öğrenciler bir yandan klasik müziğe doyarken, diğer yandan canlı resim performansı izlediler.  Hakkı Dereköylü Güzel Sanatlar Lisesi’nden 9 müzik bölümü öğrencisi sahne aldığı etkinlikte,  7 resim bölümü öğrencisinin canlı performansları  tam bir sürpriz oldu. Resim sanatçısı öğrenciler yaptıkları resimlerle seyircileri adeta büyülediler.

GÜZEL SANATLARLA TANIŞTIRMAK İSTİYORUZ

Denizli Rotary Kulübü Başkanı Mehmet Çakmak etkinlik sonunda Babadağ İlçe Eğitim Müdürü Nihat Topkara’ya desteklerinden dolayı teşekkür ederek plaket verdi. Çakmak projenin küçük bir kıvılcımla başladığını ve desteklerle çığ gibi büyüdüğünü belirterek “Denizli Rotary Kulübü olarak Önder Focan konserinden elde ettiğimiz gelirle başlattığımız bu projenin gördüğü ilgi bizi memnun ediyor. Projeye destek verenlere gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

Şüpheli Araç Takibe Alındı, İçinden Litrelerce Kaçak İçki çıktı

Denizli Emniyet Müdürlüğü görevlileri tarafından ...

Yeni İlçe Otogarı Çameli’ye çok yakıştı

Denizli Büyükşehir Belediyesinin ilçelere kazandırdığı ...