Anasayfa » Ana Manşet » Babafest İçin Geri Sayım Başladı

Babafest İçin Geri Sayım Başladı

2015 yılında başlayan Turizm Yolunda Babadağ projesiyle Babadağ’a önemli bir katma değer sağlayan BASİAD, son olarak “Mehmet Özer Caddesi Renovasyon Projesi”nin başlaması sonrasında düzenlenecek olan “BabaFest”’te Denizli’yi Babadağ’da ağırlamaya hazırlanıyor.

 

Konu ile ilgili açıklama yapan BASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Selim Kasapoğlu:

‘‘2015 yılında attığımız turizm tohumlarının filizlerinin her geçen gün biraz daha yeşerdiğini görmek bizi çok mutlu ediyor. Projenin başlangıcında oluşturduğumuz ‘Mekansal Planlama Atölyeleri’ kapsamında ortaya koyduğumuz konsept sokak fikri, bugün BASİAD, Babadağ Belediyesi, Pamukkale Üniversitesi iş birliğinde ve Alligator Boya ile Gökdelen İskele sponsorluğunda gerçekleşen renovasyon projesi ile hayat buldu. Paydaşlarımıza tekrar teşekkür ediyorum.

Babadağ’ın bir turizm cazibe merkezi olması için Babadağ’a birçok proje ve aktivite kazandırmaya gayret gösteriyoruz. Babadağ Belediyesi ve OKİSDER’in katkılarıyla ikincisini düzenleyeceğimiz “BabaFest”te Babadağ’ın tarihi dokusu, yöresel ürün ve lezzetlerinin yanı sıra mükemmel doğasıyla tanışıp keyifli bir hafta sonu geçirmek için herkesi Babadağ’a bekliyoruz.”dedi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

Erkan Hayla Görevden Alındı

Geçtiğimiz dönemde AK Parti içinde ...

Denizli’de Nöbetçi Eczaneler 25.05.18

Denizli’de 25 Mayıs 2018 tarihinde ...