Anasayfa » Ana Manşet » BAL’da Denizli’yi Kim Temsil Edecek?

BAL’da Denizli’yi Kim Temsil Edecek?

Bölgesel Amatör Lig(BAL) ve Denizli Süper Amatör Lig sona erdi. Önümüzdeki sezonda Denizli Kale Belediyespor ve Serinhisarspor ile birlikte BAL’da Denizli’yi temsil edecek 3. takım 15. Nisan Pazar günü belli olacak.

BAL’da bu sezon Denizli’yi temsil eden 3 takımdan biri olan Çal Belediyespor, ligi 4’ncü sırada bitirdi ve Denizli takımları arasında 2. sırada yer alarak Denizli Süper Amatör Lig 2.si Tavas Birlikspor ile BAL’da Denizli’yi temsil eden 3. takım olmak için karşılaşacak.

Play-Out maçına çıkacaklar

Çal Belediyespor ve Tavas Birlikspor 15 Nisan Pazar günü Denizli Atatürk Stadı’nda play-out maçında karşılaşcaklar. Kazanan takımın önümüzdeki sezonda BAL’da Denizli’yi temsil edecek 3. takım olacağı kritik karşılaşma nefesleri kesecek.

Çal Gararası Mesaj Paylaştı

Çal Belediyespor bu önemli maç öncesinde sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunarak şu mesajı paylaştı;”Çal’da doğan, Çal’da doyan ve kendisini Çallı hisseden herkesin gururu olan ÇAL BELEDİYESPOR (Çal Garası), 15 Nisan Pazar günü Denizli Atatürk Stadı’nda Tavas Birlikspor ile Play-Off maçı oynayacak.

Çallı olan herkes bu maçın duyurusunu lütfen paylaşsın..
Takımımızı yalnız bırakmayalım.. ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEKLER..

Çallı olmakla gurur duyan herkes, sosyal paylaşım sitelerinden bu maçın duyurusunu yapsın.. Maça giriş ücretsizdir. Çal’dan maç günü ne kadar talep olursa, o kadar araç Denizli’ye kaldırılacak.Binlerce Çallı Atatürk Stadı’nı doldurup, müthiş bir heyecan fırtınası yaşayacaktır.”

Tavas Gün Sayıyor

Tavas Birlikspor sosyal medya hesabında ise hergün maça kalan gün sayısı paylaşılarak taraftarlar maça davet ediliyor. Ayrıca taraftarlar çektikleri videolarla takımlarından desteklerini esirgemiyorlar.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

Çare Sende – 3 Efe’nin Kızı

  Onun atası Efe idi. ...

Akrebin Soktuğu Parmakta Yüzük Takılı Kaldı

Denizli’nin Acıpayam ilçesinde parmağına akrep ...