Anasayfa » Ana Manşet » Başkan Öztürk Şehitlerimiz İçin Dua Gecesi Düzenledi

Başkan Öztürk Şehitlerimiz İçin Dua Gecesi Düzenledi

Çardak Belediye Başkanı Mahmut Öztürk Afrin’de Zeytin Dalı Harekatı’nda şehit olan askerlerimiz için dua gecesi düzenledi.

Çardak Belediyesi’nce düzenlenen dua gecesi programına Çardak Belediye Başkanı Mahmut Öztürk,Çardak Kaymakamı Vekili Murat,Güney Kaymakamı Fatih Bayram, İlçe Müftüsü Ahmet Demirel ve çok sayıda vatandaş katıldı.

”Allah’ım ordumuzu muzaffer eylesin”

Program öncesi bir konuşma gerçekleştiren Çardak Belediye Başkanı Mahmut Öztürk;”Bugün burada kutsal görevlerinde şehit olan askerlerimiz için bir araya geldik.Devletimizin meşru müdafaa hakkı olarak başlattığı Zeytin Dalı Harekatı’nın tek hedefi bölgeyi kana bulayan, mazlumlara zulmeden eden ve ülkemizi tehdit eden terör örgütleri ve teröristlere karşıdır.Allah’ım ordumuzu muzaffer eylesin”dedi.

Teşekkür Etti

Başkan Öztürk’ün ardından programda ilahiler ve dualar okundu. Başkan Öztürk dua gecesine ilgi gösteren protokol üyeleri ve vatandaşlar için sosyal medyadan bir mesaj yayımladı. Öztürk;”Şehitlerimiz için düzenlediğimiz dua gecemize teşrif eden Çardak ve Güney Kaymakamlarımıza, İlçe Müftümüz Ahmet Demirel hocama, Kıralan mahalle Başkanı Bayram Alabaş kardeşime, uzaktan yakından katılan misafirlerimize ve kıymetli Çardaklı kardeşlerime teşekkür ediyorum. Rabbim dualarımız kabullerin en güzeliyle kabul eylesin İnşaallah.”dedi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

Şüpheli Araç Takibe Alındı, İçinden Litrelerce Kaçak İçki çıktı

Denizli Emniyet Müdürlüğü görevlileri tarafından ...

Yeni İlçe Otogarı Çameli’ye çok yakıştı

Denizli Büyükşehir Belediyesinin ilçelere kazandırdığı ...