Anasayfa » Ana Manşet » Başkan Subaşıoğlu Öğrencilerle Çömlek Yaptı

Başkan Subaşıoğlu Öğrencilerle Çömlek Yaptı

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Hayme Hatun Anaokulu’nu ziyaret etti. Başkan Subaşıoğlu, minik öğrencilerle birlikte çömlek yaptı.

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda bir ziyarette Hayme Hatun Anaokulu’na gerçekleştirdi. Minik öğrencilerle bir araya gelen Başkan Subaşıoğlu, tek tek sınıfları dolaştı. Öğrencilerin sevgisi de görülmeye değerdi. Daha sonra derste çömlek yapımını öğrenen minikleri ziyaret eden Subaşıoğlu, kendisi de çömlek yaptı.

”Eğitim Önceliğimizdir”

Hayme Hatun Anaokulu’nun Denizli’ye kazandırılmasının büyük bir nimet olduğunu söyleyen Başkan Subaşıoğlu, “Hayme Hatun Anaokulu Denizlimiz için önemli bir yere sahip. Bu tarz modern okulların daha fazla kazandırılması gerekiyor. Biliyorsunuz biz de buradan esinlenerek Yenimahalle ve Sümer-Sevindik bölgesine 2 adet anaokulu kazandırdık. Çünkü Merkezefendi’de eğitim önceliğimizdir. Bugün minik öğrencilerimizi ziyaret ettik. Geldiğimizde derslerinde çömlek yapımını öğreniyorlardı. Biz de işin başına geçerek kendi eserimizi öğrencilerimizle birlikte yaptık” dedi. 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

Gençlik Kolları’ndan Başkan Zolan’a ziyaret

 AK Parti Denizli İl Gençlik ...

Türkiye’de İstifalar Arka Arkaya Geliyor, AK Parti Denizli’de Durum Ne?

Türkiye’nin dört bir yanından milletvekilliği ...