Anasayfa » Ana Manşet » Başkan Üstek’ten Samimi Açıklamalar Geldi

Başkan Üstek’ten Samimi Açıklamalar Geldi

Denizlispor Başkanı Mustafa Üstek dün gerçekleştirilen basın toplantısında, samimi açıklamalarda bulundu. Başkan Üstek;”Benim vicdanım rahat, yapılabilecek her şeyi yaptım”dedi.

Denizli Haluk Ulusoy Tesisleri’nde gerçekleştirilen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Başkan Üstek, takımın içinde bulunduğu durum ve kalan maçlar için değerlendirmelerde bulundu.

”Enkazı Ödedik”

Sözlerine takım için yönetim olarak eksik bir şey yapmadıklarını vurgulayarak;”Şuanda istediğimiz konumda değiliz bu açık. Şöyle bir kendimi sorguluyorum eksik bir şey yaptık mı diye, fazlası var eksiği yok. Devr aldığınız enkazı ödüyorsunuz,7 yabancı futbolcu sorunu var bunların her kuruşunu ödüyorsunuz, gönderdiğiniz 2 yabancı futbolcu var bunların paralarını ödüyorsunuz, transfer yasağı var onu kaldırıyorsunuz, mevcut eksik bölgelere Bülent Bey’in öncülüğünde transfer yapıyorsunuz ama baktığınız zaman sonuç istediğiniz sonuç değil.”başladı.

”Başımı Yastığa Koyduğumda Rahatım”

Bilindiği gibi çok yazılıp çizildi. Ben bir iş adamıyım, futboldan çok anlayamaya bilirim baktığınızda anlayacak bir şey yok. Üzerimize düşeni yaptık. Başımı yastığa koyduğum zaman o kadar da rahatım. Neden bir tane olması gerekeni yapmamazlık yapmadım, herşeyi yaptım. Başarı gelmiyorsa burada sorgulanacak, hocamız ve futbolculardır.Bundan dolayı hocamızı gönderdik, yeni hocamızla anlaştık. Ben ümitsiz değilim. Neden ümitsiz değilim verilen emeğin karşılığını Yaradan verecektir. İnşallah Giresunspor maçı ile çıkış yaşayacağız.

”Ben Ümitliyim”

Başkan Üstek takımdan olan beklentisini dile getirdi;”Biz yeni hocamıza ve mevcut futbolcularımızın hepsine güveniyoruz. Ama olmadı mı olmuyor. Elazığspor maçında Kappel ilk golü atsa maçı kazanacağımızdan emindim. Olacaktıları boş vermek lazım, onun için önümüze bakmalıyız. Ne kadar karamsar tablo olsa da, tekrar söylüyorum ümitliyim.”dedi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

Denizlispor Kaç Kombine Sattı ?

Denizlispor’da yeni sezon hazırlıkları sürerken, ...

Yavru köpek inşaatın 3. katında asılı bulundu

 Denizli’de yavru bir köpek inşaatın ...