Anasayfa » Denizli İlçe Haberleri » Acıpayam » ‘Bizim Köyün Delisi’ Tiyatro Oyunu Ödülleri Topladı

‘Bizim Köyün Delisi’ Tiyatro Oyunu Ödülleri Topladı

Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Tiyatro Kulübü’nün Liseler Arası 2. Tiyatro Şenliği kapsamında düzenlediği, ilk olarak Acıpayam İlçesi’nde başlatılan Acıpayam Çamlık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Tiyatro Topluluğu’nun oynadığı “Komşu Köyün Delisi” adlı oyun Talip Özkan Sanat Merkezi’nde sahnelendi.

 

Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Tiyatro Kulübü yetkilileri tarafından izlenip ve değerlendirmelerde bulunulan tiyatro gösterimlerinin ödül töreni 30 Nisan’da Okul Müdürü Gökhan Sökmen, Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Hüseyin Özdemir ve tiyatro grubunda yer alan öğrencilerin de katılımıyla gerçekleşti. Jüri üyeleri tarafından yapılan değerlendirme sonucunda okulumuz tiyatro grubu dört büyük ödül olan; En Erkek Oyuncu, En İyi Kadın, Juri Özel Ödülü(En İyi Yönetmen) ve En İyi Oyun Dalında ödüllere kayık görüldü.

Jüri Özel Ödülü Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Hüseyin Özdemir’e, En iyi erkek Oyuncu Ödülü Volkan Uzun’a, En İyi Kadın Oyuncu Ödülü Hatice Seher Çalışkan’a verildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

Erkan Hayla Görevden Alındı

Geçtiğimiz dönemde AK Parti içinde ...

Denizli’de Nöbetçi Eczaneler 25.05.18

Denizli’de 25 Mayıs 2018 tarihinde ...