Anasayfa » Ana Manşet » Cahit Özkan’dan Çameli Ziyareti

Cahit Özkan’dan Çameli Ziyareti

Ak Parti Denizli Milletvekili ve MKYK Üyesi Av. Cahit Özkan Parti Teşkilatı ziyareti öncesi Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan ,Çameli Ak Parti İlçe Başkanı Tanju Gököz ve Teşkilat Birim Başkanı Halim Ayten İlçe esnaflarını ziyaret ederek hayırlı işler temennisinde bulundu.

Çameli Ak Parti’de Kongre Sonrası yeni oluşan yönetim kurulu üyeleri ve Çameli Ak Parti İlçe Başkanı Tanju Gököz’ü tebrik eden Özkan “Bizim temel gayemiz ilk günden beri ülkemizde taş üstüne taş koymak ve yaşadığımız bölgelerdeki vatandaşlarımızın refah seviyesini yükseltmek olmuştur. Bu bakımdan üzerimize düşen her konuyu çözüme kavuşturmayı kendimize asli bir vazife olarak görüyoruz.” dedi.

Zeytin Dalı Operasyonunun başladığı ciddiyet ve hassasiyetle devam ettiğini vurgulayan Özkan; “Şehitlerimiz acısı yüreğimizi yaksa da, bu operasyonları yapmak zaruriyet olmuştur. Sınırlarımız temizleninceye kadar da bu mücadele devam edecektir. Sınırlarımızdan gelen saldırıları görüyorsunuz. Bugün bu teröristleri buradan süpürmez isek, gelecekte yaşanacak sıkıntı ve problemler kat kat büyüyecektir. Oradaki yara kanser haline dönüşecektir. Şehit olan kardeşlerimizin aileleri bizim başımızın tacıdır. Bu ülke, İstiklalini ve İstikbalini, şehitlerinin, gazilerinin dökmüş oldukları kanla kazanmış bir ülkedir” dedi.

İlçe Teşkilatı sonrası İlçe’de birtakım ziyaretler gerçekleştirdikten sonra Ak Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan Çameli’nden ayrıldı.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

Şüpheli Araç Takibe Alındı, İçinden Litrelerce Kaçak İçki çıktı

Denizli Emniyet Müdürlüğü görevlileri tarafından ...

Yeni İlçe Otogarı Çameli’ye çok yakıştı

Denizli Büyükşehir Belediyesinin ilçelere kazandırdığı ...