Anasayfa » Ana Manşet » Çal’da Polisler İçin Mevlüt okutuldu, Helva Dağıtıldı

Çal’da Polisler İçin Mevlüt okutuldu, Helva Dağıtıldı

10 Nisan Polis Günü nedeniyle Çal Emniyet Amirliği, ilçe merkezinde vatandaşlara irmik helvası dağıttı, şehit polisler için mevlüt okuttu. Çal Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Tatar, “Çal’da ve ülkemizin dört bir tarafında öz veri ile görev yapan polislerimizin günü kutlu olsun” dedi.

Emniyet Teşkilatı’nın 173.kuruluş yıldönümü tüm yurt genelinde kutlanmaya başladı. Çal ilçesinde de törenler yarın (10 Nisan) Atatürk Anıtı’na çelenk konulmasıyla başlayacak. İlçe Emniyet Amirliği’nde tebrikler kabul edilip, konuklara ikramlar da bulunulacak.

Helva Dağıtıldı

Bugün ise, eski belediye binası önündeki Atatürk Parkı’nda Çal Emniyet Amirliği vatandaşlara irmik helvası dağıttı. Yüzlerce Çallı, polislerin gününü kutladı. Etkinliğe Çal Kaymakamı Yusuf Durani Dinç, Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Tatar, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Kula, Emniyet Amiri Ergül Taşkıran, Garnizon Komutanı Jandarma Teğmen Murat Kılıç ile çok sayıda vatandaş katıldı. Şehit polisler için de helva dağıtıldı.

” Fedakarlıktan kaçınmayan polislerimiz vatanımızın değerli evlatlarıdır”

Polislerin gününü kutlayan Belediye Başkan Yardımcısı Tatar, “Çal’da ve ülkemizin dört bir tarafında öz veri ile görev yapan polislerimizin günü kutlu olsun. Halkımızın güveni için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan polislerimiz vatanımızın değerli evlatlarıdır. Çal’da yerel yönetimler, polis ve halk birlik ve beraberlik için de, huzurlu bir şekilde yaşamaktadır” dedi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

Uyuşturucu Operasyonunda 3 Kişi Gözaltına Alındı

Denizli’nin Çivril ilçesinde polis tarafından ...

DESOB Başkanı Turgut Devecioğlu’nun 15 Temmuz Mesajı

Denizli Esnaf ve Sanatkârlar Odaları ...