Anasayfa » Denizli İlçe Haberleri » Çameli » Çameli Kaymakam Vekili Onur Özaydın

Çameli Kaymakam Vekili Onur Özaydın

Çameli Kaymakamı Vekili Onur Özaydın

Çameli Kaymakamı Vekili Onur Özaydın

Çameli Kaymakam Vekili Onur Özaydın Kimdir?

Çameli Kaymakam Vekili Onur Özaydın 1983 yılında Adana’da doğdu. İlk, orta öğrenimini Adana’da tamamlayan Özaydın 2007 Yılında Mersin Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden Mezun oldu.

2008-2011 Yılları arasında Denizli Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğüne Bağlı, Denizli, Muğla, Uşak il ve ilçelerinde Denetmen Ünvanıyla Teftiş ve soruşturma görevlerini icra etti. 2011-2015 yılları Arasında Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü, Tapu Dairesi Başkanlığında, Tapu ve Kadastro Uzmanı Olarak Görev Yaptı.

2015 Yılında İçişleri Bakanlığınca açılan Kaymakam Adaylığı Sınavını Kazanarak Mülki İdare Amirliği Mesleğine İntisap etti. Nevşehir Valiliği’nde İl Stajı, Adana-Yüreğir ve Kırklareli-Babaeski İlçelerinde Kaymakam Refikliği stajı, Mülkiye Başmüfettişi Sayın Dr. Recai Akalan refakatinde de Mülkiye Teftiş Stajını tamamlayan Kaymakamımız Kırıkkale-Karakeçili ve Nevşehir-Acıgöl İlçelerinde de Kaymakam Vekilliği görevlerinde bulundu.  İçişleri Bakanlığı’nın 29.12.2016 tarihli onayı ile Çameli ilçesine Kaymakam Vekili olarak atandı.

Çameli Haberleri ve Çameli Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

Güney’den Sonra O İlçeyi de Vurdu

Denizli’yi etkisi altına alan yağışlar ...

Başkan Arslan mezuniyet törenine katıldı

Çameli Anadolu Lisesi öğrencilerinin mezuniyet ...