Anasayfa » Ana Manşet » Çameli’de Cumhurbaşkanı Erdoğan için yoğun tempo

Çameli’de Cumhurbaşkanı Erdoğan için yoğun tempo

13 Mart 2018 Ak Parti Çameli İlçe Başkanlığı Toplantısı gerçekleşti. Çameli Ak Parti İlçe Başkanı Tanju Gököz Ana Kademe, Gençlik Kolları’nın’ın katılımıyla Çameli Ak Parti İlçe Başkanlığı Toplantı Salonunda düzenlendi.

07 Nisan Cumartesi günü gerçekleşecek olan Denizli İl Kongresine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacak. Kongre için Çameli Parti İlçe Başkanlığı binasında gerçekleşen toplantıda, Denizli’deki mitinge katılım sayısını arttırmak için Çameli’de hangi faaliyetlerin gerçekleşebileceği konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. Başkan Gököz;” Çameli İlçe Teşkilatı olarak çalışmaları hızlandırdık gözden geçiriyoruz. Yapmış olduğumuz hazırlık toplantısında görev dağılımlarımızı da gerçekleştiriyoruz Kongremizde vatandaşlarımızın herhangi bir aksaklıkla karşılaşmaması için çalışmalarımızı titizlikle sürdürüyoruz”dedi.

SEFERBERLİK İLAN EDİLDİ

Çameli İlçe Teşkilatı olarak seferberlik ilan eden Çameli Ak Parti İlçe Başkanı Tanju Gököz Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Denizli’de coşkuyla karşılayacaklarını söyledi. Çalışmalar hakkında bilgi veren Çameli Ak Parti İlçe Başkanı Tanju Gököz;” Hafta Sonu Denizli Ak Parti İl Binasında Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekci’nin katılımlarıyla gerçekleşen İl İstişare toplantısında Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla 6.Olağan İl Kongresi gerçekleşecektir. Bu Heyecan ve sorumluluk içerisinde Sayın Cumhurbaşkanımızın halkıyla buluşacağı kongre olacak.”dedi.

45 ARAÇ 1500 KİŞİ

Gököz;”7 Nisan Pazar Günü Çameli, den rekor bir katılımla kongrede yer alacağız 45 Araç ve yaklaşık 1500 kişi’yi Denizli’ye taşıyacağız İlçe Teşkilatı olarak tüm kademelerimizle davetlerimizi yapmaya başladık devam ediyoruz Ümmetin Umudu Mazlumların sesi Dünya liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Denizli’’de coşkuyla karşılayacağız”dedi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

3 ilçede Uyuşturucu Operasyonu, 6 Tutuklama

Uyuşturucu maddelere sıfır tolerans ilkesi ...

Denizlispor Kaç Kombine Sattı ?

Denizlispor’da yeni sezon hazırlıkları sürerken, ...