Anasayfa » Ana Manşet » Çardak Belediyesi’nden Farklı 8 Mart Etkinliği

Çardak Belediyesi’nden Farklı 8 Mart Etkinliği

Çardak Belediyesi 8 Mart Kadınlar Günü için farklı bir etkinlik düzenledi. Belediye Başkanı Mahmut Öztürk kadınlar günü etkinliğini dua gecesine dönüştürdü.

Çardak Belediyesi 8 Mart Kadınlar Günü’nü unutmadı.ı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir etkinlik düzenleyen Çardak Belediyesi Afrin’deki askerlerimiz için ve şehitler için dua ve kuranı kerim tilaveti şeklinde düzenledi.

Kadınlar Karanfiller ve Gül Suyu ile karşılandı

Çardaklılar geceye yoğun katılım gösterdi. Geceye katılan yaklaşık 300 kadını Çardak Belediye Başkanı Mahmut Öztürk karanfiller ve gül suyu ile karşıladı.

Bu anlamlı gecede konuşan Çardak Belediye Başkanı Mahmut Öztürk;Kadınlar günü etkinliğini dua gecesine dönüştürdük.Bu etkinliği Şehitlerimize, Gazilerimize ve Kahraman Ordumuza dua ederek geçirmemize vesile olan İl Müftü yrd. Sn Hasan Hüseyin Palabıyık hocama ve ilçe müftümüz Ahmet Demirel hocama teşekkür ediyorum. Ayrıca “Kadına Şiddet” konulu anket çalışmasıyla salonda bulunan 300 hanım kardeşimize tercüman olan hastane başhekimimiz Sn Zühre Karaçomak Alpua hanımefendiye de ayrıca teşekkür ediyorum. Toplantıya katılarak gecenin feyzinden nasibini alan tüm hanım kardeşlerime teşekkür eder saygılar sunarım.”dedi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

Uyuşturucu Operasyonunda 3 Kişi Gözaltına Alındı

Denizli’nin Çivril ilçesinde polis tarafından ...

DESOB Başkanı Turgut Devecioğlu’nun 15 Temmuz Mesajı

Denizli Esnaf ve Sanatkârlar Odaları ...