Anasayfa » Ana Manşet » Dergi Yayıncılığında Yeni Soluk, EGEYÖN DERGİSİ

Dergi Yayıncılığında Yeni Soluk, EGEYÖN DERGİSİ

2018 yılı başında uzun zaman ardından yayın hayatına yeniden  başlayan Egeyön Dergisi, Ege Bölgesi’nde dergi yayıncılığına yeni soluk getirdi. Geleneksel baskılı derginin yanında online dergi mantığını geliştiren Egeyön Dergisi okurlarına internet üzerinden videolu haberlerle ulaşıyor.  Şubat sayısı ile 2018’de ikinci kez okurları ile buluşan Dergiye egeyondergisi.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Ege Bölgesi’nde dağıtımı gerçekleştirilen Egeyön Dergisi haberleri ve dosya konuları ile Ege’ye yön vermeye devam ediyor. Bölge’nin nabzını tutan haber ve dosya konuları ile Egeyön Dergisi Şubat sayısını okurları ile buluşturdu.

Online Dergi

Ege’deki son gelişmeleri, bölgedeki üretim ve ihracat çalışmalarını, kent haberlerini, Bitcoin hakkında bilinmeyenleri, İZTO Başkanı Ekrem Demirtaş ile röportajını, Şubat ayında Ege bölgesinde gerçekleşecek olan Fuarlar hakkında bilgileri, Denizli Ekonomi Zirvesini ve DTO Başkanı Uğur Erdoğan’ın 2018 ihracatı ile ilgili görüşlerini, şarap bölgesi olarak dünya markası olma potansiyeli olan Çal bölgesini ve şarap endüstrisindeki son durumu ve daha pek çok içeriği Egeyön Dergisi Şubat sayısından okuyabilirsiniz.

Egeyön Dergisi’nin Şubat Sayısına www.egeyondergisi.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

Denizli Milletvekili, Elif Bebeğe Yardım Eli Uzattı

Denizli’de 11 aylık kalp ve ...

İnek Evin Çatısına Çıktı

Kale İlçesi’ne bağlı Karaköy Mahallesi’nde ...