Anasayfa » Denizli Asayiş Haberleri » Elektronik Alet Hırsızı ve 50 yıl Kesinleşmiş Hapsi Olan Şahıs Yakalandı

Elektronik Alet Hırsızı ve 50 yıl Kesinleşmiş Hapsi Olan Şahıs Yakalandı

Denizli’de Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yapılan çalışmalarda araba,motosiklet ve elektrik bisiklet hırsızlığını gerçekleştirdiği tespit edilen 1 şahıs ve 20 ayrı hırsızlık olayı şüphelisi ile 50 yıl 4 ay kesinleşmiş hapsinin olduğu tespit edilen elektronik alet hırsızı yakalandı.

Denizli’de son zamanlarda meydana gelen otodan hırsızlık olayları ile ilgili olarak yapılan çalışmalar sonucu 2 ( iki ) otodan hırsızlık, 1 (bir) motosiklet hırsızlığı ve 1 ( bir ) elektrikli bisiklet hırsızlığını gerçekleştirdiği tespit edilen B.T isimli şüpheli çalmış olduğu eşyalarla birlikte yakalandı. Müştekilerin çalınan malzeme ve eşyalarının tamamı bulunarak sahiplerine teslim edildi.

Şüpheli sevk edilmiş olduğu Adli Mercilerde tutuklandı.

23 Nisan Pazar günü Denizli’de Yunus Emre Mahallesinde meydana gelen laptop marka bilgisayar, tablet, notebook ve 3 kol saatinin çalınması olayı ile ilgili olarak yapılan çalışmalar neticesinde olayı gerçekleştirdiği tespit edilen İ.K.Ç isimli şüpheli Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerimizin yapmış olduğu çalışmalar sonucu yakalandı.

50 Yıl 4 ay Hapsi Var

Müştekinin evinden çalınan 3 adet kol saati şüpheli şahsın üzerinde ele geçirildi. Şüpheli şahsın 20 ayrı hırsızlık olayı şüphelisi ile 50 yıl 4 ay kesinleşmiş hapsinin olduğu tespit edildi. Çalınan kol saatleri müştekiye teslim edildi. Şüpheli şahıs adli mercilerce tutuklandı

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

3 ilçede Uyuşturucu Operasyonu, 6 Tutuklama

Uyuşturucu maddelere sıfır tolerans ilkesi ...

Denizlispor Kaç Kombine Sattı ?

Denizlispor’da yeni sezon hazırlıkları sürerken, ...