Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Denizli Deda Haber

Denizli’de FETÖ/PDY operasyonları toplam:5 tutuklama

Denizli’de 14-20 ekim tarihleri arasında, FETÖ/PDY operasyonları kapsamında 4 ille ortak yapılan operasyonlarda 9 şahıs yakalandı. Yakalanan şahıslardan 2 şahıs gözaltına alınırken, 6 kişi adli kontrol şartı ile 1 kişi ise adli makamlarca serbest bırakıldı.

Denizli’de FETÖ/PDY operasyonları toplam:5 tutuklama

Denizli’de FETÖ/PDT terör örgütüne yönelik operasyon devam ediyor. 14-20 ekim tarihleri arasında Denizli ve 4 ilde yapılan operasyonlarda 9 kişi gözaltına alındı. Bu tarihler arasındaki bir operasyonda daha FETÖ/PDY örgütüne üye olmak ve isteyerek yardım etmek suçunda 3 şahıs gözaltına alınarak tutuklandı.

2 TUTUKLAMA

Gerçekleştirilen operasyonlarda,14-20 ekim tarihleri arasında FETÖ/PDY terör örgütünü mahrem yapılanmasına yönelik olarak (4) il ile birlikte ortak olarak yapılan operasyonlar sonucunda ankesör/sabit hatlardan arandıkları tespit edilen (9) şahıs yakalanarak, gözaltına alındı. Adli makamlara sevk edilen (2) şahıs tutuklandı, (6) şahıs adli kontrol kararı ile (1) şahıs Adli Makamlarca serbest bırakıldı.

TERÖR ÖRGÜTÜNE ÜYE 3 KİŞİ TUTUKLANDI

14-20 ekim tarihleri arasında gerçekleştirilen bir operasyonda daha ise,; FETÖ/PDY silahlı terör örgütüne üye olmak ve silahlı terör örgütüne bilerek ve isteyerek yardım etmek suçlarından (3) şahıs yakalanarak göz altına alındı. Şahıslar çıkarıldıkları adli makamlarca tutuklandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ