Anasayfa » Ana Manşet » Haftalık Trafik Raporu Açıklandı, Kaç Kaza Meydana Geldi ?

Haftalık Trafik Raporu Açıklandı, Kaç Kaza Meydana Geldi ?

Denizli Emniyet Müdürlüğü Trafik Birimlerince 09-15 Nisan tarihleri arasındaki bir haftalık dönemde yapılan trafik denetimleri sonucunda, (17.984) araç kontrol edildi.

Denizli Merkez Polis Sorumluluk bölgesinde meydana gelen trafik kazaları;

09-15 Nisan 2018 tarihleri arasında sorumluluk bölgesin, (40) Yaralamalı kaza ve (59) Maddi Hasarlı kaza olmak üzere Toplam: (99) kaza meydana geldi.

Denizli’de meydana gelen kazalar genellikle, İzmir Yolu, Acıpayam Yolu, Cinkaya Bulvarı ve 29 Ekim Bulvarı üzerinde meydana gelmiş olup, kazalar daha çok, doğrultu değiştirme (dönüş) kurallarına uymama, Araçların hızını hava ve yol şartlarına uydurmamaktan, kavşaklara yaklaşırken araçların hızını azaltmamaktan, kavşaklarda geçiş önceliğine uymama ve yakın takip arkadan çarpma kusurundan dolayı meydana geldiği tespit edilmiştir.                                          

Denizli Bölge Trafik Polis Sorumluluk Bölgesinde;

09-15 Nisan 2018 tarihleri arasında sorumluluk bölgesinde, (15) yaralamalı kaza ve, (6) Maddi Hasarlı kaza olmak üzere Toplam: (21) kaza meydana geldi. Kazaların azaltılmasına yönelik olarak kazaların yoğun olarak meydana geldiği güzergâhlarda, sürücülerin yaptıkları kural ihlallerine yönelik olarak ve kurallara uymalarını sağlamak için seyir halinde çevirme ekipsiz olarak radarlı hız denetimine, emniyet kemeri ve cep telefonu denetimlerine ağırlık verileceği bildirildi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

Çare Sende – 3 Efe’nin Kızı

  Onun atası Efe idi. ...

Akrebin Soktuğu Parmakta Yüzük Takılı Kaldı

Denizli’nin Acıpayam ilçesinde parmağına akrep ...