Anasayfa » Ana Manşet » ‘İYİ Gençlik’ Tanışma Toplantısını Gerçekleştirdi

‘İYİ Gençlik’ Tanışma Toplantısını Gerçekleştirdi

İYİ Parti Denizli Gençlik Kolları tanışma toplantısı gerçekleştirdi.

15 Nisan Pazar günü İYİ Parti İl Binasında gerçekleşen toplantıya çok sayıda Denizlili genç katıldı.Tanışma ve istişare başlığında gerçekleşen toplantıda gençler sorunlarını ve çözüm yollarını konuştu. İYİ bir gelecek için bir araya gelen gençler, memleket sevdası ile birlikte hareket edeceklerini dile getirdi.

14 Mart’ta İYİ Parti Genel Merkezi tarafından Denizli Gençlik Kolları Başkanı olarak görevlendirilen ve “Çalışmalara ve etkinliklere hızla devam edeceğiz” diyen Başkan Çapar, “Bizler memleket sevdası ile yanıp tutuşan ve fırsat eşitliği için mücadele eden İYİ Gençleriz” dedi .

”Herkesi de doğru bildiğimiz İYİ mücadelemize bekliyoruz”

Çapar sözlerine şu şekilde devam etti:“Samimiyet, vicdan ve fedakarlıktan yoksun olan tüm siyasi hareketler ise basiretsiz ve liyakatsizdir. Yok olmaya mahkumdur. Bizler ise vicdan basiret ve liyakatin önemini kavramış olan İYİ gençleriz.Bizler mevcudiyetini ve istikbalini aziz vatanımıza adayan,İstiklal ve cumhuriyet uğruna hak, adalet, özgürlük ve fırsat eşitliği adına yola çıkmış  olan,Memleket sevdası ile yanıp tutuşan,Cumhuriyetimizin temel değerlerine sahip çıkan,Demokrasiyi gerçeklestirecek olan,Medeniyet yolunun taşlarını döşeyecek olan cesur gençleriz.Bizler aklımızla alay edenlere “Dur Kardeşim” diyen İYİ gençleriz.İnandığımız değerler ve memleket sevdamız ile bir araya geliyoruz. Herkesi de doğru bildiğimiz İYİ mücadelemize bekliyoruz. Çalışmalarımız etkinliklerimiz ve teşkilatlarımızla vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz”.dedi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

Çare Sende – 3 Efe’nin Kızı

  Onun atası Efe idi. ...

Akrebin Soktuğu Parmakta Yüzük Takılı Kaldı

Denizli’nin Acıpayam ilçesinde parmağına akrep ...