Anasayfa » Ana Manşet » Merkezefendi Belediyesi İftar Sofrasını Yenişehir’e Kurdu

Merkezefendi Belediyesi İftar Sofrasını Yenişehir’e Kurdu

Merkezefendi Belediyesi tarafından iftar sofrası bu kez Yenişehir Mahallesi’ne kuruldu. İftar sofrasına katılan Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Çok değerli Yenişehir Mahalle sakinlerimiz, bizleri böyle güzel yaz akşamında ağırladığınız için sizlere çok teşekkür ediyoruz. Ramazan Ayımız mübarek olsun ”dedi.

Merkezefendi Belediyesi, ilçe sınırları içerisinde Ramazan Ayı boyunca kuracağı iftar sofralarına devam ediyor. Bu kapsamda iftar sofrası bu kez Yenişehir Mahallesi’nde kuruldu. Yenişehir Mahallesi’ndeki Zaferiye Abalıoğlu İlköğretim Okulu’nda kurulan iftar sofrasına Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, AK Parti Merkezefendi Kadın Kolları Başkanı Öznur Şen ve vatandaşlar katıldı. Vatandaşlar iftara yoğun ilgi gösterdi.

”Biz burada bir iftar sofrası açtık ama siz bizlere gönül sofranızı açtınız”

İftar programına katılan ve vatandaşları selamlayan Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Çok değerli Yenişehir Mahalle sakinlerimiz, bizleri böyle güzel yaz akşamında ağırladığınız için sizlere çok teşekkür ediyoruz. Ramazan Ayımız mübarek olsun. Allah tutmuş olduğumuz oruçları, kılmış olduğumuz namazları kabul etsin. Rabbim bizleri burada birlik ve beraberlik içerisinde bu sofrada buluşturduğu gibi, hepimizi önce bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ne, sonra da birlik ve beraberlik içerisinde inşallah Ramazan Bayramı’na ulaştırsın. Katılımınız için sizlere çok çok teşekkür ediyorum. Tüm Yenişehir Mahalle Sakinlerimiz, biz burada bir iftar sofrası açtık ama siz bizlere gönül sofranızı açtınız. Hepinize hayırlı akşamlar, hayırlı ramazanlar” şeklinde konuştu.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

Denizli’de 786 Aile Ev Sahibi Olmaya Hak Kazandı

Sosyal Devlet anlayışı çerçevesinde Başbakanlık ...

İzmir-Denizli Seferi Yapan Tren Kaza Yaptı

 Aydın’ın İncirliova ilçesinde, hemzemin geçitten ...