Anasayfa » Ana Manşet » Mesut Bakkal’dan Denizlispor’a Mesaj Var

Mesut Bakkal’dan Denizlispor’a Mesaj Var

Denizlispor yönetimi Elazığspor maçı için şimdilik görevi Sportif direktör Bülent Ertuğrul’a verirken bir yandan da teknik direktör arayışını sürdürüyor. Teknik Direktörlük görevi için Mesut Bakkal ile görüşen Denizlispor hocadan olumlu yanıt alamadı.

Teknik direktörlük konusunda ilk Mesut Bakkal ile görüşen yeşil siyahlı transfer komitesi, herhangi bir sonuç alamamıştı. Denizlispor camiasına selamlarını ileten tecrübeli teknik adam Bakkal, Denizlispor’un düşmeyeceğini savundu.

”Ben Denizliliyim ve Denizlisporluyum”

İyi bir teknik direktör bulunması yönünde görüş bildiren Mesut Bakkal, şunları söyledi, “Ben Denizliliyim ve Denizlisporluyum. Bu takımın asla bir alt lige düşmesini istemem. Bir görüşmemiz oldu ancak bende Süper Lig’den iki kulüple görüşüyorum, neredeyse sonuçlanmak üzere. Gelemeyeceğimi yönetime ilettim. Ben zamanında Denizlispor’a gerekeni yaptım ve ligde tuttum. Benim tavsiyem iyi bir teknik ekiple çalışılmasıdır ve Denizlispor o zaman düşmeyecektir” dedi. Yakında dede olacağını da söyleyen Bakkal, Denizli’ye gelip camia ile de bir buluşma yapacağını kaydetti.

KAYNAK:DENİZLİSPOR20

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

Denizlispor Kaç Kombine Sattı ?

Denizlispor’da yeni sezon hazırlıkları sürerken, ...

Yavru köpek inşaatın 3. katında asılı bulundu

 Denizli’de yavru bir köpek inşaatın ...