Anasayfa » Ana Manşet » Şehrim 2023 Otobüsü Denizli’de

Şehrim 2023 Otobüsü Denizli’de

AK Parti Genel Merkez Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı tarafından yaşam ve mekan kalitesi yüksek, kimlikli, sürdürülebilir şehirler kavramlarından yola çıkarak, tıpkı Türkiye’nin 2023 hedefleri gibi her şehrin kendine özgü 2023 hedeflerinin ve vizyon planlarının ortaya konulmasının hedeflendiği “Şehrim 2023” projesi kapsamında Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Genel Merkez önünden yolcu edilen Şehrim 2023 otobüsünün 18. durağı Denizli olacak.

Şehrim 2023 otobüsü, 6 – 8 Mayıs tarihleri arasında Denizli’nin çeşitli meydanlarında Denizlililer ile bir araya gelerek şehri en iyi bilenlerin, o şehirde yaşayanların çevre, şehir ve kültür başlıklarında Denizli’ye ilişkin hayal, görüş ve öneri ve taleplerini dinleyecek. Katılımcılar ayrıca www.sehrim2023.com adresi ve mobil uygulamalar aracılığıyla şehrine özel anket ile görüşlerini paylaşabilecek.

Şehrim 2023 otobüsünün 6 Mayıs Pazar günü Çınar Meydanı Büyükşehir Belediyesi önünde, 7 Mayıs Pazartesi günü Bayramyeri Meydanı’nda, 8 Mayıs Salı günü ise Pamukkale Üniversitesi giriş kapısı önünde Denizlilerle ile bir araya gelmesi bekleniyor. Ayrıca 7 Mayıs Pazartesi günü Şehrim 2023 otobüsünün önünde basın açıklaması da gerçekleştirilecek.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

Aşırı Hız Bir Aileyi Yok Ediyordu

Denizli’de hızlı gelen otomobil, anne ...

Merkezefendi Belediyesi İftar Sofrasını Yenişehir’e Kurdu

Merkezefendi Belediyesi tarafından iftar sofrası ...