Anasayfa » Ana Manşet » Taner Atilla’dan Çarpıcı Açıklamalar

Taner Atilla’dan Çarpıcı Açıklamalar

Denizlispor yönetimi yeni teknik direktör Fatih Tekke’nin takımın başına geçmesinin ardından bugün bir basın açıklaması gerçekleştirdi. Basın açıklamasında Başkan Yardımcısı Taner Atilla sosyal medyadan Denizlispor’a saldırı düzenleyen kişiler hakkında suç duyurusunda bulunacaklarını açıkladı.

 

Denizlispor’da Başkan Yardımcısı Taner Atilla bugün gerçekleştirilen basın toplantısında çarpıcı açıklamalar yaptı.

”Ne para Ne süre pazarlığı yaptı”

Atila konuşmasına Fatih Tekke ile görüşme sürecini anlatarak başladı. Atilla;”Eskişehirspor maçı sonrasında teknik direktörümüz Reha Erginer ile bir ayrılık yaşadık. Evimizde mağlup olmamız gereken bir maçtı, bu maçın moral bozukluğu ile Elazığ deplasmanında da şanssız bir şekilde mağlup olduk. Boşalan teknik direktör koltuğumuza da yapılan istişareler sonucunda Fatih Tekke hocamızı getirdik. Buradan hocamıza teşekkür etmek istiyorum, güzel bir duruş sergilerdi. Ne para, ne de süre pazarlığı yaptı. Bize sadece inandığını, kadronun ligde kalabilecek bir kadro olduğunu söyledi.Bizler de içimizden geçenleri hocamızdan duyunca hayırlı olsun dedik ve imzayı attık.”dedi.

”Takımımız uyum sürecini atlatacak”

Denizlispor’u zor bir durumdayken teslim aldıklarına değinen Atilla;”Sosyal medya üzerinden son haftalarda yapılan saldırıları görmüyor, kınamıyor değiliz. Hepiniz biliyorsunuz toz pembe bir tablo almadık. İki dönemlik transfer yasağı ve ağır borçlarla kulüp devr alındı. Keşke transfer yasağımız olmasaydı da sezon başında transfer yapıp uyum sürecini atlatsaydık. Devre arasında sadece eksikliklerimizi kapatmakla uğraşsaydık. Ancak devre arasına kadar yaşanan olumsuz süreç bizi buraya getirdi.Ciddi takviyeler yaptığımızın inancı içerisindeyiz, takımımızın uyum süreci sorunu yaşıyor bunu en kısa zamanda atlatacaklarına inanıyorum.”dedi.

”Manisaspor’u arayıp İsmail’i göndermeyin dediler”

Denizlispor’a sosyal medya üzerinden saldırı düzenlendiğini belirten Atilla;”Kulübümüze belli sosyal medya hesaplarından saldırılar düzenleniyor. İsmail Haktan Odabaşı’nın transferinde Manisaspor’u arayarak, ‘İsmail sizin en iyi oyuncunuz, Denizlispor’a vermeyin, bırakın düşsünler’ diyen şahıslardan bahsediyorum. Bunlara eski teknik direktörümüz Reha Erginer de şahittir. Biz bu insanlarla uğraşıyor, bu ortamda takım yönetiyoruz.”dedi.

”1 milyon kişinin hakkı omuzlarında”

Futbolculara mesaj gönderen Atilla;”Kulüpte yönetim ve hoca belli bir faktör ancak, en büyük sorumluluk oyuncuların üzerinde, birbirine inanacak,sarılacaklar. Birbirlerini sevmiyor,kaynaşmamış olabilirler ama haftada 90 dakika birbirlerini sevmek zorundalar. Bu şehrin bu camianın büyüklüğünün farkında olmak zorundalar,1 milyon kişinin hakkı onların omuzlarında, yüreklerinde, beyinlerde. Artık telafisi zor olan haftalar giriyoruz bu bilinçle oynamalıyız.”dedi.

” Takımın etkilenmemesi için suç duyurusunda bulunacağız”

Taner Atilla sosyal medyadan yapılan saldırılar için;”Yönetim olarak siber suçlara başvuracağız.Biz yönetim olarak sosyal medya saldırılarına alıştık. Ancak takımın etkilenmemesi için suç duyurusunda bulunacağız yetkilileri göreve çağırıyorum. Örnek vermek gerekirse Arda Çimentepe diye birisi sahte sitesi ile, bizdenspor, sizdenspor gibi birçok sahibi bilinen siteler hakaretler ediyorlar. Böyle bir şey başka şehirde yok, bu şehirde takımın düşmesini ve kaybetmesini isteyen bir kesim var. Biz yapılacak her şeyi yaptık, vicdanen rahatız sonuna kadar da yapılması gerekeni yapacağız.”dedi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

Şüpheli Araç Takibe Alındı, İçinden Litrelerce Kaçak İçki çıktı

Denizli Emniyet Müdürlüğü görevlileri tarafından ...

Yeni İlçe Otogarı Çameli’ye çok yakıştı

Denizli Büyükşehir Belediyesinin ilçelere kazandırdığı ...