Anasayfa » Ana Manşet » Taraftardan Mazlum Bababalım Sesi Yükseldi

Taraftardan Mazlum Bababalım Sesi Yükseldi

Denizlispor taraftar Derneği, Çınar Horoz Gençlik 13 Mayıs Pazar günü düzenlediği Denizlispor gecesinde Pamukkale Turizm Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Denizlispor eski başkanlar konseyi üyesi Mazlum Bababalım’a taraftarlar Denizlispor başkanlığı için tezahüratta bulundu.

Hayma Restorant’ta düzenlenen geceye CHP Milletvekili Kazım Arslan, eski Denizlispor başkanlar konseyi üyesi Mazlum Bababalım, Denizlispor’un eski kaptanı Bahtiyar Yorulmaz, Denizlispor’un Alt Yapıdan Sorumlu Asbaşkanı Necip İrdem, taraftarlar ve davetliler katıldı. Sevgi ve Taha’nın sahne aldığı gecede Denizlispor marşları söylendi, yeni sezonda neler yapılabileceği konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.

 

Taraftarlardan Başkan Ol Tezahüratı

Denizlispor taraftarlarınca düzenlenen gecede taraftarların Mazlum Başkan tezahüratları ile karşılaşan Bababalım gecede bir konuşma gerçekleştirdi. Bababalım,”2000 senesinden beri Denizlispor ile ilgili bağımı kopardım. Fakat bugün arkadaşlarımızın kurduğu taraftar platformu ile tekrar onların yanlarında yer almaya gayret edeceğim. Ben Denizlispor’da vazifemi yaptım zannediyordum. 10 sene Denizlispor’da emek verdim. Eve gitmedim, soyunma odasından çıkmadım, her antrenmana gittim. Şimdi şunu söylemek istiyorum. Bugün işler vaatlerle yürümüyor. Bu işleri yapmak, kaynak bulmak lazım”dedi.

”Ben bir Denizlispor aşığıyım”

Bababalım kendisinden önce gecede söz alan CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan’ın kast etmediğini söyleyerek siyasetle ilgili eleştirilerde bulundu. Bababalım,” Bana siyasetçi ol deseler olamam. Çünkü yalan söyleyemem. Siyasette yalan yok diyemeyiz. Bugün arkadaşlarımız kendi imkanları ile bir şey yapmaya çalışıyor ancak, yeterli olmaz. Onların görevi takımı desteklemek. Bugün Denizlispor için önemli olan Denizlili iş adamlarının, önde gelenlerinin maddi olarak takıma destek vermesidir. Benim söylediklerimden kimse alınmasın. Ben bir Denizlispor aşığıyım. Ben zamanında çok iyi hizmetler yaptığımı düşünüyorum. Bugün herkesin çorbada bir kaşığı olmalı, büyüklerin daha fazla olmalı”dedi.

”Kafa Yapılarını Değiştirmek gerek”

Mazlum Bababalım’ın ardından söz alan Denizlispor’un eski kaptanlarından Bahtiyar Solmaz,”Ben Denizlispor’un genç takımından kaptanlığına yükselmiş, bu memleketin çocuğu olarak oynayan ender kişilerden birisiyim. Defalarca A milli takım forması giydim. Ama futbol belli bir süre oynanıyor. Bugün Denizlispor forması giyen biri olarak bu duruma üzülüyorum. Denizlispor’da kafa yapılarını değiştirirsek, bu sene olmaz seneye ligden çıkarız”dedi.

 

 

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

Erkan Hayla Görevden Alındı

Geçtiğimiz dönemde AK Parti içinde ...

Denizli’de Nöbetçi Eczaneler 25.05.18

Denizli’de 25 Mayıs 2018 tarihinde ...