Anasayfa » Ana Manşet » ‘Tükürükçüler’ 92 Bin TL ile Ortadan Kayboldu.

‘Tükürükçüler’ 92 Bin TL ile Ortadan Kayboldu.

Denizli’de B.İ isimli vatandaş bankadan çektiği 92 bin TL’sini ‘Tükürükçülere’ kaptırdı. Denizli’de ilk defa gerçekleşen vakada polis olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

Meriçulukuş.tv’nin haberine göre;,Pamukkale İlçesi, 2. Ticari yol üzerinde meydana gelen olay para çekmek için bir bankaya giren 60-65 yaşlarında olduğu tahmin edilen B.İ. bankadan 92 bin TL’yi aldı. Vatandaş bankadan çıktığında piyasada hırsızlık, gasp ve kapkaç olarak tabir edilen ama adı ‘tükürükçü’ diye adlandırılan ve yapan 3 şahıs yaklaştı. Şahıslardan biri B.İ.’nin üzerine kustu. Ne olduğuna anlam veremeyen ve üzeri kirlenen B.İ.’nin yanı bu kez diğer 2 şahıs yaklaştı ve ne olduysa bundan sonra oldu. Yaşanan o kargaşa da B.İ.’nin çekmiş olduğu para ve elindeki çantayı alan şahıslar hızla olay yerinden kaçtı. Tuzağa uğradığını anlayan ve gasp edilen B.İ. durumu hemen emniyet güçlerine haber verdi.

İlk Defa Gerçekleşti

Olay yerine gelen emniyet güçleri etraftaki tüm kamera kayıtlarını inceleyerek olayı gerçekleştiren ve kaçan 3 kişinin bulunması ve yakalanması için çalışma başlattı. Tükürükçülük adı verilen bu gasp olayı Denizli’de ilk defa yaşanmış oldu. Bunun ilk mağduru da B.İ olmuş oldu. Olayla ilgili olarak geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

Türkiye’de İstifalar Arka Arkaya Geliyor, AK Parti Denizli’de Durum Ne?

Türkiye’nin dört bir yanından milletvekilliği ...

Ali Rıza Ertemur İstifa Edecek Mi?

Cumhuriyet Halk Partisi’nde istifa beklentilerinde ...