Anasayfa » Ana Manşet » Uz’dan İki Önemli Vaat

Uz’dan İki Önemli Vaat

Milliyetçi Hareket Partisinin genç Milletvekili Adayı Mehmet Uz, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Sarayköy esnafı, sanayi sitesi, Buldan ve Yenicekent’te vatandaşlarla buluşan Uz, kendilerine gösterilen ilgiden memnun olarak ayrıldı.

        Buldan ve Sarayköy civarında bir su göleti kurulması için uğraş vereceğinin altını çizen Uz, ‘Bu bölgede yaşayan birçok aile tarım ile geçim sağlamakta. Bu nedenle bu bölgeye su göleti kazandıracağız ve çiftçilerimizi rahatlatacağız. Ayrıca Sarayköy’de kurulacak olan Yüksek Öğretim kurumlarının yerine Sarayköy İlçemize 4000 kişilik bir üniversiteyi kazandırmak istiyoruz. Bunun adına mücadele vereceğiz’ dedi.

”24 Haziran akşamı onların destekleri ile başaracağız”

Sarayköy ve Buldan halkının ilgisinden çok memnun kalan Genç Milletvekili Adayı Mehmet Uz, 2 Biz halkımızla omuz omuza bu yolda gidiyoruz. Ve Allah’ın izniyle 24 Haziran seçimlerinden alnımızın akıyla çıkıp mecliste Denizlimizi en iyi şekilde temsil etmeyi amaçladık. Gittiğimiz her bölgeden ayrı ayrı güzel yorumlar ve destekler alıyoruz, bu da bizim bu yolda daha istikrarlı gitmemizi sağlıyor. Göstermiş oldukları ilgiden dolayı Sarayköy ve Buldan’lı hemşerilerime teşekkür ediyorum. 24 Haziran akşamı onların destekleri ile başaracağız’ açıklamalarında bulundu.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

3 ilçede Uyuşturucu Operasyonu, 6 Tutuklama

Uyuşturucu maddelere sıfır tolerans ilkesi ...

Denizlispor Kaç Kombine Sattı ?

Denizlispor’da yeni sezon hazırlıkları sürerken, ...