Anasayfa » Ana Manşet » Vali Karahan Bozkurt ve Çardak’ta Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Vali Karahan Bozkurt ve Çardak’ta Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Vali Hasan Karahan, Bozkurt ve Çardak ilçelerimizde vatandaşlarımızın temsilcileri konumunda olan mahalle muhtarları ile kamu kurum yetkililerini bir araya getirdi. Vali Karahan, Mahalle Muhtarlarının sorunlarını dinleyerek sorunların çözümü için ilgili kurum yetkililerine talimat verdi.

Bozkurt ve Çardak ilçelerinde Muhtarlar ile biraraya gelen Vali Hasan Karahan, halkın sorunlarını yetkili mercilere en iyi muhtarların taşıyabileceğini belirterek; “Daha önce birçok ilçenin muhtarları, Sivil Toplum Kuruluşları ve ilgili Daire Müdürlerimizle bu tür toplantılar yaptık. Bugün de sizlerle bu toplantıyı gerçekleştiriyoruz. Muhtarlarla diyaloglarımız devam edecek, sizler sorun ve taleplerinizi bize iletiyorsunuz bizler de çözmeye çalışıyoruz. Sizin aktardığınız taleplerden burada çözülemeyecek olanları biz de Ankara’da dile getirip çözüm bulmaya çalışıyoruz. Ben ve ilgili Daire Amirlerimiz hizmetlerin tamamlanması için gayret ediyoruz. Denizli’mizin çok daha iyi yerlere geleceğinden şüphemiz yok ” dedi.

Daha sonra ilgili Kurum Yetkilileri kendilerini tanıtarak, Kurumlarının Bozkurt ve Çardak ilçelerindeki çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Mahalle Muhtarları, mahallelerinde yaşanan sıkıntıları, sorunları ve talepleri konunun muhatabı Kurum Amirlerine ileterek çözüm yolları arandı. Valimiz Hasan Karahan, Muhtarların aktardığı sorunların çözümü için ilgili Kurum Müdürlerine talimat verdi.

Okulları İnceledi

Ayrıca Bozkurt ilçesinde okul ziyaretlerinde de bulunan Vali Hasan Karahan okullarda inceleme yaparak, öğrencilerle bir araya geldi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

Uyuşturucu Operasyonunda 3 Kişi Gözaltına Alındı

Denizli’nin Çivril ilçesinde polis tarafından ...

DESOB Başkanı Turgut Devecioğlu’nun 15 Temmuz Mesajı

Denizli Esnaf ve Sanatkârlar Odaları ...