Anasayfa » Ana Manşet » AKŞENER İÇİN DESTEK ÇAĞRISI

AKŞENER İÇİN DESTEK ÇAĞRISI

İYİ Parti Denizli İl Başkanı Hasan Akgün, 4-9 Mayıs tarihlerinde Cumhurbaşkanı Adayları Meral Akşener için imza toplamaya başlayacaklarını belirterek, Denizlililere destek çağrısı yaptı.

 

Biz, demokrasi istiyoruz, diye çıktık yola. Hemen alıp geliriz diye düşündük. Ama kolay değilmiş öyle” diyen Başkan Hasan Akgün, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Mücadelemiz iki yıl sürdü.  Bu mücadelede, kimimizin abla, kimimizin bakanım, kimimizin ANA dediği CESUR BİR TÜRK KADINI Meral AKŞENER vardı yanımızda. O’nun azmi, O’nun kararlılığı ile bugünlere geldik. Kardeşliğin, dostluğun, sevginin dili ile Türk Milleti’nin %50’sini değil, %100’ünü kucaklamak için, PKK, FETÖ ve tüm terör örgütleri ile etkin ve sonuç alıcı bir şekilde mücadele etmek için, Türkiye’nin adını “Dünyanın İleri Demokrasileri” arasına yazdırmak için, Tek irade yerine, parlamenter demokrasiyi tesis etmek için, Üstünlerin hukukuna değil, hukukun üstünlüğüne sahip çıkmak için, Parti sadakati yerine liyakati esas alan bir yönetim anlayışı için, Yeniden ÜRETEN  bir TÜRKİYE için, Meral AKŞENER Cumhurbaşkanı adayıdır. Desteğinizi göstermek için, siz değerli vatandaşlarımızı 4/9 Mayıs tarihlerinde 08:00-20:00 saatleri arasında, nüfus cüzdanlarınızla birlikte, bağlı bulunduğunuz İlçe Seçim Kurulu Başkanlıklarına bekliyoruz. Unutmayalım ki, “Medeniyet Yolunun Taşlarını, Sadece Cesurlar Döşer”.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

Yenicekent’te Coşku Dolu Gece

23.”üncü Buldan-Yenicekent Tripolis Kültür ve ...

Denizli’de Yangın

Denizli’de samanlıkta çıkan yangın köylülerin ...