Anasayfa » Ana Manşet » ARIM, TÜFAD ADAYI

ARIM, TÜFAD ADAYI

Denizli Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Denizli Şubesinin 30 Mayıs’ta yapılacak olan Olağan Genel Kurulda, Behçet Arım adaylığını açıkladı.

30 Mayıs’ta Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği ( TÜFAD ) Denizli Şubesi toplantı salonunda yapılacak olan Olağan Genel Kurul’a Behçet Arım yaptığı yazılı açıklama ile başkanlığa aday olduğunu açıkladı. Behçet Arım yaptığı açıklamada Arım, “ Kavgadan uzak, uzlaşmacı, dedikodu yerine, fikir tartışan, yapılabilinir projelerimiz ile Denizli antrenörlerine, gelişimlerine yardımcı olmak aynı zamanda Türk futbolunun oyuncu havuzuna katkı sağlamak amacıyla Denizli TÜFAD Başkanlığına adayım. Çıktığımız bu yolda davamızı kabul edip bizlerle yola çıkmak isteyen, bu yolda birlik olmak isteyen tüm antrenör arkadaşlarımızın desteklerini bekliyorum “ dedi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

5 bin TL’ye üzüm ağası oldu

Denizli’nin Buldan İlçesi’nde bu yıl 23.’sü düzenlenen Buldan-Yenicekent Tripolis Kültür ve Turfanda Çekirdeksiz Sultaniye Üzüm Festivali’nin ağası açık arttırma ile seçildi.Buldan İlçesi’nde bu yıl 23.’üncüsü düzenlenen Yenicekent Tripolis Kültür ve T...

Başkan Filiz, Kurban Bayramı Mesajını Yayımladı

AK Parti Denizli İl Başkanı ...