Anasayfa » Ana Manşet » Başkan Arslan mezuniyet törenine katıldı

Başkan Arslan mezuniyet törenine katıldı

Çameli Anadolu Lisesi öğrencilerinin mezuniyet törenine katılan Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan öğrencilerin diplomalarını vererek en mutlu günlerine ortak oldu.

‘’55 öğrencimizi mezun etmenin gururunu yaşıyoruz”

Törende bir konuşma yapan Çameli Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet Erikan ilk önce Kudüste katledilen 61 filistinli kardeşlerimize Allahtan Rahmet Diliyorum Tüm Türk İslam aleminin başısağolsun Okul Müdürü Erikan ilk mezunlarını vermenin sevincini yaşadıklarını söyledi. “Sevgili öğrencilerimiz, 4 yıllık eğitim süresi boyunca en zor liseden mezun olurken, haklı olarak yaşadığınız büyük bir sevinç ve gururu bizler de öğretmenleriniz olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan Çameli Anadolu Lisesi öğrencilerinin mezuniyet törenine katıldı. Öğrencilerin mezuniyet sevincini birlikte yaşamaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirten Başkan Arslan , “Çok çalışıp büyük bir emek vererek mezun oldunuz. Hayatınızda yeni bir dönem başlıyor. Üniversite ve iş hayatınızda başarılar diliyorum. Kalbinizden hangi üniversite geçiyorsa Cenab-ı Allah onu nasip etsin inşallah. Sıkı ve disiplinli bir çalışmayla başarı gelir” dedi.

DİPLOMASINI BABASININ ELİNDEN ALDI

Mezun olan oğlunun Aykut Arslan’ın mezuniyet törenine katılan Başkan Arslan duygularını şöyle dile getirdi: “ Daha dün gibi hatırlıyorum okula yazılışını. Şimdi mezuniyetini görmeyi Allah nasip etti. Ülkesine milletine hayırlı bir evlat yetiştirmek ve onları okutmak kadar güzel bir duygu yoktur. Allah herkese nasip etsin diyerek diplomasını Başkan Arslan verdi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

Yenicekent’te Coşku Dolu Gece

23.”üncü Buldan-Yenicekent Tripolis Kültür ve ...

Denizli’de Yangın

Denizli’de samanlıkta çıkan yangın köylülerin ...