Son Dakika
Anasayfa » Ana Manşet » Başkan Çelik, Yurt Dışından Destek Telefonları Geldiğini Söyledi

Başkan Çelik, Yurt Dışından Destek Telefonları Geldiğini Söyledi

Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, Muharrem İnce’nin katılımıyla gerçekleştirilen açılış töreninin ardından faaliyete geçen Bozkurt Belediyesi Güneş Enerji Santrali’nin yurt içinde ve yurt dışında geniş yankı bulduğunu söyledi. Çevreci yenilenebilir enerji santrali için kendisini yurtdışından arayan gurbetçilerin destek vermek istediklerini dile getiren Çelik, “Geleceğimiz için ne kadar doğru bir adım attığımızı bir kez daha anladım” diye konuştu.

Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, MYK üyeleri ve milletvekillerinin yanı sıra bölgeden çok sayıda il ve ilçe belediye başkanının katılımıyla gerçekleştirilen Bozkurt Belediyesi Güneş Enerji Santrali’nin açılış törenine gösterilen ilgiden memnun.

Çevre dostu yenilenebilir enerji santralinin hizmete kazandırılmasıyla ilgili sahneden “İşte tam istediğim belediye başkanı” çıkışı yapan Muharrem İnce başta olmak üzere takdir ve desteklerini ileten parti yöneticilerine sonsuz teşekkür eden Çelik, en çok da töreni yurt içi ve yurt dışında ekranları başında izleyen vatandaşların telefon ve mesajlarından mutlu olduklarını dile getirdi.

”Destek verelim”

“Beni yurt dışından arayıp ‘size GES konusunda destek verelim’ diyen vatandaşlarımız var. Bu çok gurur verici. Yurdun dört bir yanından dostlarımız arayıp tebrikte bulundular. Her şeyden önemlisi yaptığımız işlerin vatandaş gözünde bir karşılığa ulaşması” diyen Birsen çelik, “Geleciğimiz için ne kadar doğru bir adım attığımızı bir kez daha anladım” diye konuştu.

Açılış töreni hazırlıkları ve sırasında üstün bir performansla çalışan Bozkurt Belediyesi emekçilerine de minnet borçlu olduğunu ifade eden Çelik, 2014’ten bu yana ortaya konulan tüm güzel projelerin arkasında Bozkurt Belediyesi emekçilerinin yoğun mesaisi ve halk desteği olduğunun altını çizdi.

Gösterdikleri ilgiden dolayı basın mensuplarına da teşekkür eden Çelik, “AtatürK’ün izinde halkçı ve doğa dostu belediyecilik anlayışımız ve Bozkurt insanının desteğiyle daha güzel projeler hayata geçirmeye hazırız” diye konuştu.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

Denizli’de çıkan yangında genç fidanlar yandı

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde genç fidanların bulunduğu ormanlık alanda çıkan yangın karadan ve havadan yapılan müdahalelerle söndürüldü.Edinilen bilgiye göre, Pamukkale ilçesi Akköy Mahallesi’nde bulunan genç fidanların bulunduğu ağaçlık alanda henü...

Büyükşehir 16 Ağustos’ta Pamukkale’nin Mahallesinde Su Kesintisi Uygulayacak

Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ Genel ...