Anasayfa » Ana Manşet » Başkan Subaşıoğlu Aybüke Yalçın’ın Yakınlarını Ağırladı

Başkan Subaşıoğlu Aybüke Yalçın’ın Yakınlarını Ağırladı

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Şehit Öğretmen Aybüke Yalçın’ın babası Sadık Yalçın ve öğretmen arkadaşlarını misafir etti. Başkan Subaşıoğlu, “Şehit olan kardeşimiz Şenay Aybüke Yalçın adını yaşatmak bizlerin görevidir” dedi.

Batman’ın Kozluk İlçesi’nde okulunda karne dağıttıktan sonra evine giderken PKK’lı teröristlerin saldırısında şehit olan müzik öğretmeni 22 yaşındaki Şenay Aybüke Yalçın adını taşıyan yürüyüş yolu açılıyor. Açılışa Şehit Öğretmen Aybüke Yalçın’ın babası Sadık Yalçın ve öğretmen arkadaşları da katılacak. Aybüke Yalçın’ın müzik öğretmeni arkadaşları açılışta mini bir konser de verecekler. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Şehit Öğretmen Aybüke Yalçın’ın babası Sadık Yalçın ve öğretmen arkadaşlarını makamında misafir etti. Aybüke Yalçın’ın öğretmen arkadaşları ‘AYBÜKE’ adında çıkardıkları dergiyi Başkan Subaşıoğlu’na takdim ettiler.

”Şenay Aybüke Yalçın adını yaşatmak bizlerin görevi”

Subaşıoğlu, Şehit Öğretmen Aybüke Yalçın’ın babası Sadık Yalçın ve öğretmen arkadaşlarının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken “Öğretmenliğin o bölgelerde ne kadar zor olduğunu, ne büyük bir fedakârlık olduğunu, hele bayan bir öğretmen açısından ne kadar önemli bir iş olduğunu biliyoruz. Sizlerin yaptığı fedakârlıkların farkındayız. Bu anlamda da şehit olan kardeşimiz Şenay Aybüke Yalçın adını yaşatmak bizlerin görevi. Yaptığımız anketlerde de çok büyük bir memnuniyet üreten bir proje. Denizli yazın çok sıcak olur. Böyle bir park alanı zaten yaz aylarında çok makbule geçecek. İnşallah kardeşimizin ismini yaşatacak önemli bir proje. Denizlililer de özellikle şehitlerimiz konusunda çok hassastır. Bizler çok hassasız. Denizli bu anlamda Türkiye milliyetçisi ve öğretmenleri çok seven bir şehirdir. Merkezefendimiz de ilçe olarak öyledir” ifadelerine yer verdi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

5 bin TL’ye üzüm ağası oldu

Denizli’nin Buldan İlçesi’nde bu yıl 23.’sü düzenlenen Buldan-Yenicekent Tripolis Kültür ve Turfanda Çekirdeksiz Sultaniye Üzüm Festivali’nin ağası açık arttırma ile seçildi.Buldan İlçesi’nde bu yıl 23.’üncüsü düzenlenen Yenicekent Tripolis Kültür ve T...

Başkan Filiz, Kurban Bayramı Mesajını Yayımladı

AK Parti Denizli İl Başkanı ...