Anasayfa » Ana Manşet » Başkan Üstek Müjdeyi Verdi!

Başkan Üstek Müjdeyi Verdi!

Denizlispor Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Üstek, yarın yapılacak olan genel kurul öncesi müjdeyi verdi.

Geçtiğimiz ay tesislerde yapılan basın açıklamasında Başkan Mustafa Üstek öncülüğündeki Denizlispor yönetimi, sezon boyunca şehirden gerekli desteğini bulamadıklarını ve kulübün başına geçtiklerinde bulunan 50 milyon TL’lik borcu 16 milyon TL civarlarına çekerek zor bir görevi başardıklarını ancak Denizli’de, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan haricinde gerekli maddi desteği bulamadıklarını ifade ederek 27 Mayıs’ta genel kurul kararı alarak görevi bıraktıklarını açıklamışlardı. Geçtiğimiz günlerde ise Denizlisporlu taraftar grubu Başkan Üstek’in işyerini ziyaret ederek kendisinden aday olması konusunda söz istemişti.

Bugün Çınar Meydanı’nda Denizlispor’un 52. Yıl kutlamaları yapan taraftara, Başkan Üstekten bir müjde geldi. Yarın Denizli Atatürk Stadyumu’nda gerçekleştirilecek olan genel kurulda aday olduğunu açıkladı. Başkan Üstek, müjdeyi şu sözlerle verdi:

“Denizlispor sevdalıları! 52. Yıl dönümümüzde benimde size bir müjdem olacak. Yarın adayım” dedi.

Kutlamada konuşan Başkan Yardımcısı Taner Atilla ise, “Daha güzel bir kadro, daha güzel bir takım için başkanımız ve protokolümüzle bütün istişareler yapıldı. Bu sene farklı olsun istiyoruz. İnşallah bunu başarmak için yarın adayız” dedi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

Pamukkale’de Bayram Erken Başladı

Pamukkale Belediyesi’nin yaz boyunca ilçe ...

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin’den “Büyük Kongre” Değerlendirmesi

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin ...