Anasayfa » Ana Manşet » Bekilli 16. Yılı Geride Bıraktı

Bekilli 16. Yılı Geride Bıraktı

Bekilli Belediyesi tarafından düzenlenen Demokrasi, 16. Demokrasi Şöleni, Kültür Sanat ve Üzüm Festivali Kübra Can ve Suavi konserleri ile son buldu.

Bekilli Demokrasi, 16. Demokrasi Şöleni, Kültür Sanat ve Üzüm Festivali 4 gün boyunca birbirinden renkli görüntülere sahne oldu. Meri Organizasyon tarafından organize edilen festival de Sahra Band, Millon, Ozanca, Ayşe Dinçer, Grup Yol, Dilek Alşahan, Kübra Can ve Suavi sahne alırken, Bekilli, Denizli, Uşak ve ilçelerden insan seline sebep oldu.

Büyük bir coşku yaşandı

Bekilli üzümü ve Bekilli kültürünü tanıtan festival kapsamında kurulan standlarda gönüllerince alışveriş yapma imkanı bulan ziyaretçiler akşamları ise birbirinden ünlü sanatçılar eşliğinde büyük bir coşku yaşadı. Festivalin son gününde sahne alan Kübra Can ve Suavi birbirinden güzel şarkılarla unutulmaz anlar yaşattı. Katılımcılara ve sanatçılara plaket ve çiçek veren Belediye Başkanı Mustafa Başkafa “Belki çok büyük bütçemiz, çok büyük yatırımlarımız yok. Ama herkese kapımız açık, şeffaf, olgun ve demokrasiye inanan kadrolarımız ile 24 saat Bekillili vatandaşlarımız için hizmet üretmeye devam edeceğiz. ” dedi. Festivali organize eden Meri Organizasyon’a ve Meryem Hanıma teşekkürlerini ileten Başkafa “Bir kadın olarak yaptıkları bizlere “işte Atatürk kadını ” dedirtiyor. Kendisine müteşekkiriz. Bu festivalde çok fazla emeği var. Tüm Bekilli adına teşekkür ediyoruz.” dedi.

Festival havai fişek gösterisi ile son buldu.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

Pamukkale’de Bayram Erken Başladı

Pamukkale Belediyesi’nin yaz boyunca ilçe ...

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin’den “Büyük Kongre” Değerlendirmesi

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin ...