Anasayfa » Denizli İlçe Haberleri » Acıpayam » CHP İlçe Örgütü İddialara Cevap Verdi

CHP İlçe Örgütü İddialara Cevap Verdi

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Denizli Milletvekilliği listesinde yaşanan sıra karmaşasının ardından, İlhan Özcan’ın sırasının değişmesine tepki gösterdikleri ve istifaların geldiği iddia edilen CHP Acıpayam İlçe Teşkilatı’ndan konu ile ilgili açıklama geldi.

CHP’nin Denizli Milletvekili adaylarının belirlendiği 20 Mayıs Pazar günü, 8 kişilik liste sırasıyla Gülizar Biçer Karaca, Kazım Arslan, Teoman Sancar,Ünal Karaosmanoğlu,İlhan Özcan,Özgür Savaş Bayar,Şeniz Doğan ve Bilgehan Burgul’dan oluştu. Ancak YSK’ya gönderilen listede 5. sırada bulunan İlhan Özcan ile 6. sırada bulunan Özgür Savaş Bayar’ın yer değiştirdiği görüldü.Bu olayın Acıpayam örgütünde tepkilere neden olduğu ve istifaların geldiği öne sürülmüştü.

”İstifalarımız söz konusu değildir”

Konu ile ilgili bir açıklama yayımlayan CHP Acıpayam İlçe Yönetimi, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları,”Ülkemizin içinde bulunduğu seçim sürecinde, basında yer aldığı üzere istifalarımızın sunulması söz konusu değildir. Görevimiz belli, işimiz belli. Görevimizin başındayız, işimize devam ediyoruz. Şu an tek hedefimiz, Denizli’de Cumhuriyet Halk Partisini birinci sıraya taşımak. Sayın Muharrem İnce’yi Cumhurbaşkanı yapmaktır.”dedi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

5 bin TL’ye üzüm ağası oldu

Denizli’nin Buldan İlçesi’nde bu yıl 23.’sü düzenlenen Buldan-Yenicekent Tripolis Kültür ve Turfanda Çekirdeksiz Sultaniye Üzüm Festivali’nin ağası açık arttırma ile seçildi.Buldan İlçesi’nde bu yıl 23.’üncüsü düzenlenen Yenicekent Tripolis Kültür ve T...

Başkan Filiz, Kurban Bayramı Mesajını Yayımladı

AK Parti Denizli İl Başkanı ...