Son Dakika
Anasayfa » Ana Manşet » Çiftlik Bank Mağduru 2 Şarküteri Dükkana Kilit Vurdu

Çiftlik Bank Mağduru 2 Şarküteri Dükkana Kilit Vurdu

Arkasında binlerce mağdur bırakan, insanları milyonlarca dolandırarak devasa kazanç sağlayan Çiftlik Bankın Denizli’deki iki şarküterinin kapısına kilit vurulduğu görüldü. Çevredeki esnaf ise, Çiftlik Bank olayının patlamasının ardından 2 şarküterinin kapandığını söyledi. Ülkede bugüne kadar öne çıkmış dolandırıcıların ve olayların bile üstene çıkan milyonlarca lira vurgun yapan Çiftlik Bankın kurucusu Mehmet Aydın Uruguay’a kaçıktan sonra yayınladığı ses kaydı ile olayın üstüne adeta mum dikti. Geçmiş olsun dileklerini ileten Aydın, ayrıca zaman içerisinde borçlarını da ödeyeceğini iddia etti. Ancak dolandırılan ve mağdur olan vatandaşlar hiç de umutlu değil.

Türkiye’de 500 bine yakın üyesi olan ve üyelerinin milyonlarca lirasını alıp kayıplara karıştığı iddia edilen Mehmet Aydın’ın sahibi olduğu Çiftlik Bank’ın Denizli’deki 2 şarküteri bayisi de kapılarını kapattı. Denizli’de biri Saltak Caddesinde diğeri ise Topraklık Mahallesinde olmak üzere şubeye kiralık yazısının asıldığı dikkatlerden kaçmadı. Çevredeki esnaf ise, Çiftlik Bank olayının patlamasının ardından 2 şarküterinin kapandığını söyledi.

Çiftlik Bank’ın kayıplara karışan CEO’su Mehmet Aydın binlerce vatandaşı dolandırdı. İddiaya göre, tüm Türkiye’de olduğu gibi Denizli’de de çok sayıda Çiftlik Bank mağduru olduğu kaydediliyor. Çiftlik Bankın kurucusu Mehmet Aydın, Uruguay’a kaçıktan sonra yayınladığı, “Hapse girmek yerine Uruguay’a gittiğini” söyleyerek “geçmiş olsun” dedi. Aydın, ayrıca ses kaydı ile zaman içerisinde borçlarını da ödeyeceğini iddia etti. Ancak bu iddiasıyla ilgili olarak da net bir tarih vermekten kaçındı. Ancak dolandırılan ve mağdur olan vatandaşlar, hiç de umutlu değil.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

Denizli’de çıkan yangında genç fidanlar yandı

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde genç fidanların bulunduğu ormanlık alanda çıkan yangın karadan ve havadan yapılan müdahalelerle söndürüldü.Edinilen bilgiye göre, Pamukkale ilçesi Akköy Mahallesi’nde bulunan genç fidanların bulunduğu ağaçlık alanda henü...

Büyükşehir 16 Ağustos’ta Pamukkale’nin Mahallesinde Su Kesintisi Uygulayacak

Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ Genel ...