Anasayfa » Ana Manşet » DENİB Akademi’de, Profesyonel Ekip Yönetimi Eğitimi

DENİB Akademi’de, Profesyonel Ekip Yönetimi Eğitimi

Denizli İhracatçılar Birliği’nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 7 Mayıs 2018 Pazartesi günü “Profesyonel Ekip Yönetimi Eğitimi”ni gerçekleştirdi.

Eğitimde katılımcılara Indus Consulting’den M. Efsun Yüksel Tunç tarafından kuşaklar, karakterler, kişilik renk analizi, ekip, ekip ruhu, ekip çalışması, hedeflere nasıl ulaşılır, mevcut durum analizi, rakip analizi, stres yönetimi, risk yönetimi, kriz yönetimi, misyon, vizyon, strateji, liderlik ve yöneticilik, güç ve etki, ekip performansı, motivasyon, güven ve süreklilik, ekip performansını artıran koçluk becerileri konularında teorik bilgiler verildi ve aynı zaman da yapılan uygulamalar ile katılımcılar interaktif  olarak katıldılar.

Denizli İhracatçılar Birliği Nihat Zeybekci Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen eğitim firmaların yönetici, satış-pazarlama sorumlusu, işletme müdürü, üretim geliştirme mühendisi, insan kaynakları müdürü, endüstri mühendisi, mağaza bölge sorumlusu ve finansman müdürü görevinde kişilerin katılımıyla başarılı ve keyifli olarak tamamlandı.

10 Mayıs’ta Devam Edecek

DENİB AKADEMİ programlarına, Denizli İhracatçılar Birliği ile Uşak Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde Uşak’ta 10 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirilecek olan “Nasıl İhracat Yapabilirim?” eğitimi ile devam edecek.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

Erdoğan Yerli ve Milli Şirketi İşaret Etti.. Hisseleri Yükselişe Geçti

Vestel Elektronik hisseleri, Cumhurbaşkanı Tayyip ...

Okullar Ders Zilinin Çalmasına Hazır

2018-2019 eğitim öğretim yılı 17 ...