Anasayfa » Denizli'de Ekonomi » DENİB’de İhracatta Finansal Okuryazarlık – İhracatta Ödeme Yöntemleri Anlatıldı

DENİB’de İhracatta Finansal Okuryazarlık – İhracatta Ödeme Yöntemleri Anlatıldı

DENİB Akademi, 17 Temmuz 2018 Salı günü DENİB Nihat Zeybekci Toplantı Salonu’nda İhracatta Finansal Okuryazarlık – İhracatta Ödeme Yöntemleri eğitimini gerçekleştirdi.

 

İhracat Eksperi firmasından Ümit Osman Yılmaz’ın verdiği eğitimde; ihracat, bankasız ihracat imkânı, döviz alım-satım belgesi, ihracatta banka seçimi, banka masrafları, döviz kredisi, ihracat taahhüdü kapatma, muvafakatname, ihracatta ödeme yöntemleri gibi konularda katılımcılar bilgilendirildi.

Gerçekleştirilen eğitim programına; firmaların ihracat, pazarlama, ithalat, lojistik, muhasebe ve kambiyo departmanlarında görev yapan yöneticiler katılım sağladı.

Eğitimler Devam Edecek

DENİB AKADEMİ eğitim programlarına, 26 Temmuz 2018 tarihinde “İhracatta Finansal Okuryazarlık – İhracatta Ödeme Yöntemleri Eğitimi”nin ikinci grup eğitimi, 7-8 Ağustos 2018 tarihlerinde “Dış Pazarlarda Müşteri Bulma Teknikleri Eğitimi” ve 9 Ağustos 2018 tarihinde Uşak’ta Denizli İhracatçılar Birliği ve Uşak Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle yürütülmekte olan “Harekete Geç! Marka Olmanın Dayanılmaz Hafifliği” söyleyişi programı ile devam edecek.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

MAKSİAD Başkanı Sarı: Sanayici Maliyetin İçinden Çıkamıyor

MAKSİAD Başkanı Mehmet Sarı, son ...

E-Ticaret Eğitimi Büyük İlgi Gördü

Denizli Ticaret Odası(DTO), “E-Ticaret, E-İhracat ...