Son Dakika
Anasayfa » Ana Manşet » Denizli İlk İftarda Buluştu

Denizli İlk İftarda Buluştu

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin geleneksel olarak kurduğu iftar çadırı ilk olarak Denizli Ticaret Odasının sponsorluğun da düzenlenen iftar yemeği ile başladı.

 

Her sene Ramazan ayında Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan ve sponsorlar vesilesi ile Ramazan ayı boyunca vatandaşları ağırlayan Ramazan çadırı bu sene Denizli İtfaiyesinin yanında bulunan Belediye otoparkına kuruldu.


Yüzlerce vatandaşı ağırlayan iftar çadırının ilkine Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan , MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, CHP İl Başkanı Mahir Akbaba , CHP Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker , Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Nurcan Dalbudak , DTO Başkanı Uğru Erdoğan , Denizli İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir’in yanı sıra yüzlerce vatandaş ve basın mensupları katılım gösterdi.

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

Denizli’de çıkan yangında genç fidanlar yandı

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde genç fidanların bulunduğu ormanlık alanda çıkan yangın karadan ve havadan yapılan müdahalelerle söndürüldü.Edinilen bilgiye göre, Pamukkale ilçesi Akköy Mahallesi’nde bulunan genç fidanların bulunduğu ağaçlık alanda henü...

Büyükşehir 16 Ağustos’ta Pamukkale’nin Mahallesinde Su Kesintisi Uygulayacak

Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ Genel ...