Anasayfa » Ana Manşet » Denizli İYİ Parti’den Akşener’e Tam Destek

Denizli İYİ Parti’den Akşener’e Tam Destek

Denizli İyi Parti İl Teşkilatı ve Milletvekili Yasin Öztürk , Genel İdare Kurulu(GİK)’nun yeniden aday gösterdiği Meral Akşener’in tek başına aday olduğu ikinci kongre için Ankara’ya tam kadro gittiler.

İyi Parti 2. Olağanüstü Kurultayı, Ankara ATO Congresium’da gerçekleşmeye başladı. Genel Başkan  Akşener’in istifasından sonra partinin Genel İdare Kurulu tekrar aday göstermişti. Akşener’in tek aday olarak gittiği seçimli  kurultayın sloganı ise “Daha yeni başlıyoruz” oldu.Kurultaya Denizli Milletvekili Yasin Öztürk , İl Başkanı Hasan Akgün’ün yanı sıra yüzlerce Denizli İl Teşkilatı mensubu katılım gösterdi.

80 İdare Kurulu ve  11 Disiplin kurulu üyesinin gerçekleştireceği kongrede Milletvekili Öztürk ve İl Başkanı Akgün Önderliğindeki Denizli teşkilatı Akşener’e tam destek verdi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

5 bin TL’ye üzüm ağası oldu

Denizli’nin Buldan İlçesi’nde bu yıl 23.’sü düzenlenen Buldan-Yenicekent Tripolis Kültür ve Turfanda Çekirdeksiz Sultaniye Üzüm Festivali’nin ağası açık arttırma ile seçildi.Buldan İlçesi’nde bu yıl 23.’üncüsü düzenlenen Yenicekent Tripolis Kültür ve T...

Başkan Filiz, Kurban Bayramı Mesajını Yayımladı

AK Parti Denizli İl Başkanı ...