Son Dakika
Anasayfa » Ana Manşet » Denizli OSB’de 17. Olağan Genel Kurul Gerçekleştirildi

Denizli OSB’de 17. Olağan Genel Kurul Gerçekleştirildi

T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Temsilcileri H. Adnan YÜKSEL ve Cafer PEKTAŞ’ın gözetiminde 7 Mayıs 2018 Pazartesi günü OSB Konferans Salonu’nda 79 OSB Katılımcısı firma temsilcilerinin katılımıyla 17. Olağan Genel Kurulumuz yapıldı. Seçimlere tek liste olarak giden Abdülkadir Uslu’nun listesi yeniden seçildi.

Açılış ve yoklamadan sonra Genel Kurul Divanının oluşturulmasına geçildi. 17. Olağan Genel Kurul Divanı için Sayın M. Abdülkadir USLU tarafından önerilen Sayın Süleyman İLGERİ, Divan Üyeliklerine Sayın Selim YAYMANOĞLU ve Sayın Cemal Can SİRKECİ seçildi.

 

”Yeni dönemde de sanayicilerimizin her türlü problemini çözmek için büyük gayret göstereceğiz”

Denizli OSB Konferans Salonu’nda yapılan Olağan Genel Kurul, Şehitlerimiz için saygı duruşu ve okunan İstiklal Marşı’nın ardından başladı. Açılış konuşmasını yapan Denizli OSB Bölge Müdürü Ahmet TAŞ, “17. Olağan Genel Kurulumuzun Bölgemiz, Şehrimiz ve Ülkemiz adına hayırlı olmasını dilerim. Yeni dönemde de sanayicilerimizin her türlü problemini çözmek için büyük gayret göstereceğiz. Genel Kurulumuza zaman ayıran tüm sanayicilerimize çok teşekkür ederim.” dedi.

Konuşmasının ardından Yönetim Kurulu Raporunu sunumunu gerçekleştiren Bölge Müdürü Ahmet TAŞ, gerçekleşen ve planlanan projeler hakkında brifing verdi.Genel Kurulda Denizli OSB 2017 yılı bilanço ve gelir gider tablosunun oylandığı ve onaylandığı genel kurulda yönetim kurulu faaliyet raporu ile denetim kurulu raporu okunarak ayrı ayrı ibra edildi.

Yeniden Uslu

Daha sonra OSB Yönetim Kurulu, Denetim kurulu ve OSB üst kuruluşu için seçimlere geçildi. Seçimlere tek liste ile gidildi. Yapılan oylamadan sonra OSB organları ve üst kuruluş üyeleri Sayın Mehmet Abdülkadir Uslu’nun listesi yeniden seçilmiştir.

Seçimlerin ardından konuşma yapan Denizli OSB Yönetim Kurulu Başkanı M. Abdülkadir Uslu, “Hepimize hayırlı olsun. Bizlere duyduğunuz güven için sizlere teşekkür ederim.” dedi.

 

İŞTE LİSTELER

YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELER
1 MEHMET ABDÜLKADİR USLU Başkan
2 DERYA BALTALI Başkan Vekili
3 NECİP FİLİZ Başkan Vekili
4 OSMAN UĞURLU Yönetim Kurulu Üyesi
5 CEMAL CAN SİRKECİ Yönetim Kurulu Üyesi
YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELER
1 YÜKSEL ARPACI
2 MEHMET ÇALIŞKAN
3 HAKKI AKGÖREN
4 NAİF ATLAS
5 ÖZGÜR DİRİKER
DENETİM KURULU ASIL ÜYELER
1 SÜLEYMAN İLGERİ
2 SELİM YAYMANOĞLU
DENETİM KURULU YEDEK ÜYELER
1 İLHAN ORHAN
2 ALİ ÇELEBİ
OSB ÜST KURULUŞU (OSBÜK) ASIL ÜYELER
1 NECİP FİLİZ
2 SELİM KASAPOĞLU
OSB ÜST KURULUŞU (OSBÜK) YEDEK ÜYELER
1 ORHAN TAHTALI
2 ÖMER ÇENGEL

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

Denizli’de çıkan yangında genç fidanlar yandı

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde genç fidanların bulunduğu ormanlık alanda çıkan yangın karadan ve havadan yapılan müdahalelerle söndürüldü.Edinilen bilgiye göre, Pamukkale ilçesi Akköy Mahallesi’nde bulunan genç fidanların bulunduğu ağaçlık alanda henü...

Büyükşehir 16 Ağustos’ta Pamukkale’nin Mahallesinde Su Kesintisi Uygulayacak

Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ Genel ...