Anasayfa » Ana Manşet » Denizli OSB’de ‘Bireysel ve Kurumsal Marka Olmak’ Semineri

Denizli OSB’de ‘Bireysel ve Kurumsal Marka Olmak’ Semineri

Denizli Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü ve Final Okulları işbirliği ile Ulusal Kelebek Projesi kapsamında düzenlenmiş olan “Bireysel ve Kurumsal Marka Olmak” konulu seminer Denizli OSB Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Seminer, Kariyer Koçu, Ulusal Kelebek Projesi’nin Kurucusu, “Kelebeğim Olur Musun?” kitabının yazarı Yelda Yolay Kazanoğlu tarafından verildi.

”Kurumlar için verimlilik ve markalaşmanın en önemli unsurudur”

Kazanoğlu, “Kurumsal iletişim, bir kuruluşun hedeflediği kitleye yönelik olarak tüm iletişim kanallarının etkin ve çalışır durumda olmasına yönelik faaliyetlerin bütünüdür. Bu yönüyle kurumlar için verimlilik ve markalaşmanın en önemli unsurudur. Markalaşma ise kuruma kalite, güven ve başarı sağlar.” dedi.

Kitap karşılığında vermiş olduğu seminerler ile daha çok kütüphane kurmak misyonunda olan Yelda Yolay Kazanoğlu; “2013 yılında ilk tohumlan atılan Kelebek Projesi, resmi kurumların onayı ve sponsor firmaların desteği ile Denizli’den Türkiye çapına yayılan Ulusal Kelebek Projesi haline gelmiştir. Bu anlamlı projemizi destekleyen, sosyal vicdani sorumluluk projemize sahip çıkan, büyüten herkese çok teşekkür ederim. Projemizle tüm Türkiye’ye bilgi, kültür, sanat, bilim ve ihtiyaç olan her şeyi sevgiyle taşımayı hedefliyoruz.” dedi.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

Erdoğan Yerli ve Milli Şirketi İşaret Etti.. Hisseleri Yükselişe Geçti

Vestel Elektronik hisseleri, Cumhurbaşkanı Tayyip ...

Okullar Ders Zilinin Çalmasına Hazır

2018-2019 eğitim öğretim yılı 17 ...