Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Denizli Deda Haber

İzmir’de Başkan Atlı ve Babadağ konuşuldu!

Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı ve Meclis Üyeleri Selami Kaya ve Muhittin Işıkdemir’de İzmir’de hemşehrileri ile bir araya geldi. Balçova ve Konak Belediyeleri ziyaret eden Başkan Atlı, İzmir Denizlililer Derneği’ni ziyaretinin ardından İzmir’de faaliyet gösteren iş adamı Mehmet Yapucu’yu ziyaret etti.

İzmir’de Başkan Atlı ve Babadağ konuşuldu!

Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı İzmir’de Babadağ ile ilgili yoğun bir gün yaşadı. Meclis üyeleri Selami Kaya ve Muhittin Işıkdemir ile birlikte önce hemşehrileri Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya’yı makamında ziyaret etti. Kardeş ilçe Balçova belediyesinden dağ yürüyüşü ve Babadağ tekstil ürünlerini yerinde görmeleri için beşyüz Balçovalı vatandaşı kardeş ilçe Babadağ’a davet etti. Davetine Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya’dan olumlu cevap alan Ali Atlı ve meclis üyeleri birlikte yenen öğle yemeğinde de kooperatifcilik üzerine sohbetler etti ve bilgi alışverişinde bulundu.

BAŞKAN ATLI İZMİR DENİZLİLİLER DERNEĞİ’Nİ ZİYARET ETTİ

İzmir’e gelince İzmir Denizliler Derneğine ‘uğramadan olmaz’ diyen başkan Ali Atlı ve meclis üyeleri İzmir Denizlililer Derneği Başkanı Veli Kasap ve yöneticileri dernek binasında ziyaret ettiler.

İzmir Denizlililer Derneği binasında başkan Veli Kasap, yönetim kurulu üyeleri A.Nuri Özyurt, Sebahattin Özer, Babadağ’ın tanıtımı ve kooperatifcilik üzerine sohbet ettiler. Sohbette birlikte yapabilecek çalışmalar ele alındı. Meclis üyeleri Selami Kaya, Muhittin Işıkdemir ve Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, fikir alışverişinden mutlu olurken dernek yönetiminden Babadağ gezi turlarının sözlerini aldılar.

BAŞKAN BATUR’U BABADAĞ’A DAVET ETTİLER

İzmir Denizlililer Derneği ziyaretinden sonra Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı ve İzmir Denizlililer Derneği Başkanı Veli Kasap, Konak Belediye Başkan vekili Mehmet Şerif Demir’i makamında ziyaret etti. Konak Belediye Başkanı Abdül Batur’un İzmir Yunanistan arası turların başlaması turizmde yapılacak atılımlar için Yunanistan’da olmasına sevindiklerini söyleyen başkan Ali Atlı, Abdül Batur ve meclis üyelerini Babadağ’ın yaylaların görmek için Babadağ’a davet etti.

BAŞKAN ATLI VE DERNEK BAŞKANI KASAP PAMUKKALE TEKSTİLİ ZİYARET ETTİ

İzmir Denizliler Dernek Başkanı Veli Kasap ve ekibi bir sürpriz yaparak Ali Atlı başkanı ve meclis üyelerini Çiğli Kaklıç bölgesinde bulunan Pamukkale Tekstil sahibi Babadağ’lı Mehmet Yapucu’yu ziyaret etti.

Kendi işletmesinde Babadağ Belediye Başkanı ve meclis üyelerini eski Sasalı belediye başkanlığından dostu olan Veli Kasap ile ziyaret etmesine Mehmet Yapucu çok memnun olduğunu söyledi. Yapucu, Babadağ’lı bir ailenin çocuğu olarak tekstile yatırım yapmaya devam ettiklerini, Türkiye iç pazarına Örtüm ismiyle ürün verdiklerini anlattı.

BABADAĞ’A SPONSORLUK SÖZÜ ALDILAR

Babadağ’a bayramlarda uğradığını söyleyen Mehmet Yapucu başkan Ali Atlı’dan yaylada otel yapıldığını duyunca ‘Babadağ yaylasında bir tatil yapalım’ derken babasının memleketine özlem duyduğunu anlattı.
Başkan Ali Atlı ile uzun uzun Babadağ üzerine sohbet eden iş adamı Pamukkale Tekstilin sahibi Mehmet Yapucu, başkan Ali Atlı’nın Babadağ merkeze yapılacak bir çocuk parkı için sponsorluk teklifine sıcak baktı. Baba Ata memleketi Babadağ için elimizden geleni yaparız diyerek başkan ve ekibini mutlu etti.

Pamukkale Tekstil sahibi Mehmet Yapucu akşam üzeri fabrika bahçesinde mangalda konuklarını ağırladı. Yoğun bir Babadağ gününün ardından bolca Babadağ konuşulduktan sonra akşam yemeği Babadağ tanıtım ve turizminin geleceği için iyi dilek temennileriyle gece sona erdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ