Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Denizli Deda Haber

Millet İttifakı Adayı Orhan, Baklanlı Vatandaşlarla 18 Mart Mevlid-i Şerif’inde Bir araya geldi

Millet İttifakı Baklan Belediye Başkan adayı 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zeferi yıldönümünde ilçede mevlid-i şerif okuttu. Orhan bu çerçevede hayır yemeğinde vatandaşlarla buluşarak sohbet etti.

Millet İttifakı Adayı Orhan, Baklanlı Vatandaşlarla 18 Mart Mevlid-i Şerif’inde Bir araya geldi

Millet İttifakı Baklan Belediye Başkan adayı Hakan Orhan 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zeferi yıldönümünde dolayısıyla çalışmalarına 1 günlük ara verdi. Orhan bu önemli günde ilçde düzenlediği mevlid-i şerif ve hayır yemeğinde vatandaşlarla buluşarak Çanakkale Şehitleri’ni yad etti.

”BİZLER ONLARIN BIRAKTIĞI EMANETİ İLELEBET KORUYACAĞIZ”

İlçe merkezinde gerçekleştirilen mevlid-i şerif ve hayır yemeğine Baklanlı vatandaşlar yoğun ilgi gösterirken, Orhan bu önemli ve anlamlı birlik ve beraberliğin önemli olduğuna dikkat çekti. Orhan,”104 yıl önce atalarımız Cumhuriyet’in kurulmasının temellerinin atıldığı Çanakkale Zaferi’ni şanlı tarihimizi sayfalarına altın harflerle yazdılar. 253 bin vatan evladı, bizler için, vatan için şehit oldu. Bizler onların bize bıraktığı bu emaneti ilelebet koruyacağız. Allah bu millete o günleri tekrar göstermesin. Ama emin olun ki böyle bir girişim tekrar olacak olursa, bu yüce millet vatanını koruyacak inanca sahiptir”ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ