Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Denizli Deda Haber

Büyükşehir kapılarını Çin’e açtı

Denizli Büyükşehir Belediyesi, dünyanın en önemli ekonomik güçlerinden Çin’e kapılarını açtı. Şehrin turizm, kültür ve yatırımları için önemli bir görüşme gerçekleştirildi.

Büyükşehir kapılarını Çin’e açtı

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanvekili Ali Değirmenci, Türk Çin Kültürel İşbirliği, Değişim ve Diyalog Derneği Başkanı Abdülkadir Tanrıdağlı, Turizmci Elnur Alı ve Egeyön Haber Koordinatörü Ahmet Deda’yı ağırladı. Görüşmede Denizli-Çin ikili ilişkilerini güçlendirmek, Denizli’nin turizm potansiyelini yukarıya çıkarmak adına fikir alışverişinde bulunuldu.

Denizli’nin en büyük değeri Pamukkale’ye Çinli turist akını sağlayacak projeler hakkında görüş alışverişinin yapıldığı toplantıda Türk Çin Kültürel İşbirliği, Değişim ve Diyalog Derneği aracılığı ile atılacak adımlardan bahsedildi. Toplantıda yerel yönetimler arası işbirliği ve teknolojik gelişmelerin yakında takip edilmesi konuları da gündem maddeleri arasında yer aldı.

Büyükşehir Başkanvekili Ali Değermeci ile görüşmeden olumlu sonuçlar alınırken, iki tarafın ilerleyen dönemde geniş çaplı faaliyet toplantısı için biraraya geleceği öğrenildi.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ