Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Denizli Deda Haber

23.Çal Bağ Bozumu Kültür Ve Sanat Festivali dolu dolu geçiyor

23.Çal Bağ Bozumu Kültür Ve Sanat Festivali dolu dolu devam ediyor. Festivalin ikinci gününde üzüm sergileri, pekmez kaynatma etkinlikleri akşamında Lara konseri ile taçlandı.

23.Çal Bağ Bozumu Kültür Ve Sanat Festivali dolu dolu geçiyor

Türkiye’nin en eski festivallerinden Çal Bağ Bozumu Kültür ve Sanat Festivali’nin bu sene 23.’ncüsü düzenleniyor. 6 Eylül Cuma günü Çal bağlarında Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan ev sahipliğinde, MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, prtokol üyeleri ve vatandaşların katılımı ile bağ bozumu ile başlayan festival dolu dolu geçiyor. İlk günde gerçekleştirilen bağ bozumunun ardından prtokol üyelerinin bizzat yaptığı pekmez kaynatma etkinliği büyük ilgi gördü. İlk günün finalinde Efe ve Gamze Özçelik konserleri ise Çallılara mükemmel bir gece yaşattı.

Festivalin ikinci gününde ise üzüm çiğneme, üzüm serme ve pekmez kaynatma etkinlikleri gibi birçok aktivite festivale katılan misafirlerle buluşturuldu. Tüm gün dolu dolu geçen festivalin 2. gününde ise Hakan Eyiden ve Lara sahne aldı.

Festivalin 3. ve son günü üzüm yarışmaları, ödül töreni ve Hasan Yılmaz konseri ile sona erecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ