Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Denizli Deda Haber

Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nde devir teslim yapıldı!

Denizli Gazeteciler Cemiyeti 1 Şubat günü yapılan Olağan Genel Kurulu’n ardından bugün devir teslim törenini gerçekleştirdi.

Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nde devir teslim yapıldı!

Denizli Gazeteciler Cemiyeti haftasonu yapılan seçimin ardından yeni başkanını seçti. 50 yıllık cemiyetin seçiminde 180 oy kullanıldı. Kullanılan oyların 85’ini alarak seçilen Muhammed Karaçay Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nin yeni başkanı oldu. Eski başkan Osman Nuri Boyacı bugün cemiyette düzenlenen tören ile görevini Karaçay’a devretti.

Boyacı yaptığı konuşmada “Olağan kurulumuz mesleğimize, Denizlimize yaraşır şekilde gerçekleşti. Adaylarımız centilmenlikleri ile örnek oldular. Bu tablo beni daha da gururlandırdı. Yeni seçilen arkadaşlarımın bu bayrağı daha ileir taşıyacağından hiç şüphem yok. Yeni Başkanımız Muhammed Karaçay’a ve yönetimine yeni görevlerinde başarılar dilerim” dedi.

“Zaman, Dayanışma Zamanı”

Yeni Başkan Muhammed Karaçay ise konuşmasında “Kongrede centilmence davranan aday arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Kongre gerçekten de centilmenlik içinde yapıldı. Şimdi ise görevi devraldık ve artık zaman birbirimize sarılma ve dayanışma içinde olma zamanıdır. Daha önce de Osman Başkanımın yönetimindeydik. O zaman da güzel işlere imza attık. Şimdi ise daha iyi, daha güzel işlere imza atmanın zamanı. Yönetimdeki arkadaşlarımı kutluyorum. Cemiyetimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nin yeni yönetiminde ise Muhammed Karaçay başkan olarak seçilirken, Mesut Güler, Sevim Say, Ramazan Çetin, Sırrı Doğan, Serap Özdemir, Ayhan Çimendağ, Metin Akman, Hacı Selamoğlu yönetim kurulunda yer aldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ