Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Denizli Deda Haber

Forum Çamlık’a hangi otobüsler gider? Forum Çamlık otobüs hatları (saatleri)

Denizli Forum Çamlık otobüs saatleri, Denizli belediyesi Forum Çamlık otobüs hatları ve Forum Çamlık güzergahları Belediye Otobüsü’nde. Denizli Forum Çamlık otobüs kalkış saatleri ve Denizli Forum Çamlık’a giden halk otobüsleri hat listesi.

Forum Çamlık’a hangi otobüsler gider? Forum Çamlık otobüs hatları (saatleri)

Forum Çamlık’a hangi otobüs gider, kaç numaralı otobüs Forum Çamlık’a gider? Denizli’de en çok ziyaret edilen alışveriş Merkezlerinden biri olan Forum Çamlık  hangi otobüs gider, Kaç numaralı otobüs gider hepsi daha fazlası denizli24haber sitesinden bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Pamukkale ilçesinde bulunan Forum Çamlık Otobüs Durakları – yakınından geçen otobüs saat tahminleri ve hangi aracın sizi en kısa sürede Forum Çamlık Otobüs Durakları …

FORUM ÇAMLIK’A NASIL GİDERİM

Antalya istikametinden Denizli şehir girişindeki Kampüs istikametinden Demokrasi Meydanı yazan levhaları takip ederek Forum Çamlık’a gidebilirsiniz.

120 numaralı otobüs valilik – Zübeyde Hanım Caddesi

8 ve 22 numaralı hatların iptal edilmesiyle bu hatların yerine 120 numaralı devreye girdi. 120 numaralı hat; Karşıyaka-Valilik-Kervansaray arasında veriyor. 120 numaralı hat bu güzergahta ilerliyor; “Karşıyaka-Anafartalar Lisesi-Emniyet Müdürlüğü-Otogar-Valilik-Çınar-Forum Çamlık-D.Demircioğlu Caddesi-Üniversite-Ertuğrul Gazi Caddesi-M.Dözmez Caddesi-Barboros Bulvarı-Kervansaray”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ