Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Denizli Deda Haber

81 ilin yöresel lezzetler Denizlili vatandaşların beğenisine sunuldu

Türkiye’nin dört bir yanından yöresel lezzetler Denizlili vatandaşların beğenisine sunuldu. MAAS Organizasyon aracılığı ile Yöresel Ürünler ve Hediyelik Eşya Günleri 1 Kasım’da Denizli’de başladı. Yoğun ilgi gören sergi 10 Kasım’a kadar devam edecek.

81 ilin yöresel lezzetler Denizlili vatandaşların beğenisine sunuldu

Türkiye’nin 81 ilinden yöresel lezzet ve hediyelik eşya Denizli’de buluştu. MAAS Organizasyon aracılığı ile gerçekleştirilen sergi 1 Kasım’da Merkezefendi ilçesi Adalet Mahallesi’nde Servergazi Hastanesi karşısında bulunan Ekoyiğit Plaza-Bera Palace Salonu’nda başladı. Gün içinde saat 10:00’dan akşam saat 22:00’a kadar hizmet veren sergide şifalı,organik, sağlıklı ve üreticisinden yöresel ürünler Denizli halkının beğenisine sunuluyor. 81 ilden Yöresel Lezzetler sergisini 10 Kasım’a kadar ziyaret edebilirsiniz.

”Herkesi davet ediyorum”

Yöresel Ürünler ve Hediyelik Eşya Günleri’ni Denizli ile buluşturan MAAS Organizasyon sahibi Birol Karataş “Organik – Yöresel Pazarımıza bir noktadan giriş yaptığınızda ürünlerimizi alsanız da almasanız da tadım yapabileceksiniz. Herkesi bu anlamda Organik – Yöresel ürünlerimizi görmeye davet ediyorum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ