Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Denizli Deda Haber

Bu Hafta Sinemalarda Hangi Filmler Var?

Yeni bir haftaya başlarken, kendini ödüllendirmek ve hayatından stresinden uzaklaşmak isteyenler için alternatif olarak sinema bir tercih olabilir. Bu hafta, Denizli’ye yeni gelen filmleri sizler için Denizli Deda Haber olarak derledik.

Kültür – Sanat Haberleri için Tıklayın

Yol Arkadaşım 2

Yol Arkadaşım filminin devamı olan Yol Arkadaşım 2’de Şeref ve Onur ikilisinin yolda başlayan dostluğu daha da perçinlenmiş ve bu dostluk hem iş hem de ev arkadaşlığına taşınmış. Müzik kariyerine atılmaya çalışan Onur’un menajerliğini Şeref yapmaktadır. Ancak Şeref, bu konuda beceriksizdir ve Onur, hiç sevmediği işine dönmeye karar verdiğinde Şeref, turne düzenlemeye karar verir. Turne yolculuğu da aşk, macera ve aksiliklerle dolu geçer.

Yol Arkadaşım 2, Denizli’de Beyaz Sahne, Forum Çamlık Cinemaximum, Denizli Sanat Merkezi Cinemaximum ve Teras Park Avşar Sinemalarında gösterimde.

El Royale’de Zor Zamanlar

Film, yıkık bir otelde bir araya gelen yedi insanın hikayesini anlatıyor. Karanlık geçmişleri olan 7 yabancı, farklı yerlerden, farklı hikayelerle yola çıkmışlar ve Tahoe Gölü’ndeki yıkık bir otel olan El Royale otelinde bir araya gelirler. Hepsi geçmişi ile ilgili birbirlerinden bir şeyler saklamakta ve geçmişe dönmeye çalışmaktadırlar. El Royale Oteli, bu yedi esrarengiz kişiye geçmişe dönme fırsatını sunacaktır.

El Royale’de Zor Zamanlar filmi, Denizli’de Forum Çamlık Cinemaximum sinemalarında izleyicilerle buluşuyor.

El Royale’de Zor Zamanlar, yıkık bir otelde bir araya gelen yedi gizemli insanın hikayesini konu ediyor. Karanlık geçmişleri olan 7 yabancı farklı yerlerden, farklı hikayelerle yola çıkmışlardır. Sonunda hepsi Tahoe Gölü’ndeki yıkık bir otel olan El Royale otelinde bir araya gelirler. Hepsinin birbirinden sakladıkları ve geçmişe gömmeye çalıştıkları önemli sırları vardır. Bu gece her şeyin sonudur ve onların geçmişleriyle yüzleşip kendilerini kurtarabilmeleri için son bir şansları vardır. Geçmişin acı verici yaralarına rağmen bunu yapabilecekler midir?…

Uzun Kabus (Slender Man)

Massachusetts’in küçük bir kasabasında, Slender Man efsanesi dolaşmaktadır ve dört genç kız bu efsaneyi çürütmeye karar verir. Ancak, bu efsaneyi çürütmeye karar vermelerinin üstünden bir hafta sonra arkadaş grubundan bir kızın kaybolur. Olayı araştıran arkadaşları, Slender Man’in gerçekten var olduğuna inanmaya başlamışlardır. Artık onu akıllarından atmaları, gözlerinin önünden silmeleri mümkün değildir.

Uzun Kabus, Denizli’de Denizli Sanat Merkezi Cinemaximum sinemalarında gösterilmekte.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ