Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Denizli Deda Haber

Denizli’de masaj salonuna fuhuşa teşvikten cezai işlem uygulandı

Denizli Emniyeti tarafından umumi açık ve istirahat yerlerindeki denetimlerde bir masaj salonu fuhuşa aracılık ettiği gerekçesiyle işlem yapıldı.

Denizli emniyeti bir haftalık asayiş raporunu açıkladı. Adli makamlarca araması bulunan 183 kişi polis ekipleri tarafından yakalandı. 57 kişi çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine konuldu. Yine yapılan çalışmalarda 175 umuma açık ve istirahat eğlence yeri denetimden geçti. Ekipler tarafından 4 iş yerine eksik belge ile faaliyet göstermekten işlem yapıldı. 1 iş yerine sigortasız işçi çalıştırmaktan işlem yapıldı. Yapılan baskınlarda 1 iş yerine kumar oynanması için yer ve imkân sağlamaktan polis ekipleri tarafından işlem yapılırken masaj salonuna Fuhuşa Teşvik ve Aracılıktan olmak üzerine cezai işlem uygulandı. Çalışmalar sonunda Toplam 8 bin 45 TL idari para cezası uygulandı.

APARTLARA CEZA

Geçici konaklama yerlerine yönelik olarak yapılan kontrol ve denetimler neticesinde 8 ayrı adreste bulunan toplam 121 Apart dairesi kontrol edildi. 5 apart dairesi Sahibine / yetkilisine 1774 Sayılı Kimlik Bildirme Kanunu kapsamında Toplam: 54 bin 72 TL idari para cezası uygulandı. Kiralık Araç Firmalarına yönelik olarak yapılan kontrol ve denetimlerde 9 ayrı adreste bulunan firma kontrolden geçerken 1 iş yerine 9 bin 514 TL idari para cezası uygulandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ