Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Denizli Deda Haber

Erol Kes, Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığı’na adaylığını açıkladı

Denizli’nin deneyimli gazetecilerinden Erol Kes, 1 Şubat’ta gerçekleştirilecek Denizli Gazeteciler Cemiyeti seçimlerinde başka adayı olduğunu açıkladı.

Erol Kes, Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığı’na adaylığını açıkladı

Denizli Gazeteciler Cemiyeti(DGC) 1 Şubat Cumartesi günü Çatalçeşme Oda Tiyatrosu’nda yeni yönetimini belirleyecek. Son Nokta Gazetesi’nin imtiyaz sahibi Erol Kes bugün düzenlediği basın toplantısı ile seçimlerde başkan adayı olduğunu açıkladı.

Basın toplantısında adaylığını açıklayarak destek isteyen sokaktaki arkadaşlarımın temsilcisi, gazetecilerin temsilcisi olarak görev aday olduğunu söylen Kes,”Gazetecilik mesleği gönül işi, parayla pulla yapılacak bir iş değil, gece gündüz ve 24 saat hizmet edilen bir meslek.Bugün burada hizmete talip olduğum için aday oldum. Bir gazeteci arkadaşımın dişi ağrırsa bir gazeteci arkadaşımın başı ağrırsa oradayım. Bugüne kadar herkese nasıl yaklaştık, herkese nasıl samimi davrandık ise bundan sonrada aynı duygularla çalışacağız. Burası sadece benim yerim değil, yönetim olarak bizim değil, hepimizin yeri. Biz size destek hizmet vermek, sizin için gerektiğinde kavga etmek mücadele etmek için buradayız. İşyerinde gazetecilik onuruna yakışmayan hareket varsa, patron varsa, gazeteci arkadaşıma farklı sıkıntılar yaşatan kurum kuruluş varsa onun mücadelesini vereceğiz. Haber almak için engel varsa yasa ve yönetmelik dışına çıkanın karşısında duracağız”dedi.

1 Şubat Cumartesi günü Çatalçeşme Oda Tiyatrosu’nda gerçekleştirilecek çoğunluk sağlanamazsa 8 Şubat 2020 Cumartesi günü aynı yer ve saatte yapılacak olan DGC seçimlerinde mevcut Başkan Osman Nuri Boyacı aday olmayacağını açıklamıştı. Diğer adaylar ise Nadir Güleç, Muhammet Karaçay ve Engin Ünal. DGC’nin mevcut 243 üyesi bulunuyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ